Tantrická masáž

Probíhá na masérské podložce na zemi viz. foto. Nejprve si popovídáme u kávy nebo čaje. Co můžete očekávat a s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzveme k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu - šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na dotek a energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaší jedinečnosti. Budete vyzváni k ulehnuti. Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty (šátky, peříčka, králičí rukavice). Olejová masáž, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo jiné - hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace, hra s napětím atd. Budeme se společně snažit dechovým cvičením, které graduje se zatnutím s výdrží, aby jste prožili velký tah. Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Poté následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje.

Je jednosměrná. Vy jste přijímající. Provádíme i párovou tantru. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny.

Dokud tantru nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tento zážitek, bude přinosem do Vašeho partnerského života. Vyberte si délku masáže 60 min. 90 min. 120 min.

Tuto masáž lze kombinovat masér/ a masérka/, nebo dvě masérky Klára a Tamara.