Recenze

Přečtěte si krásná slova, kterými nás zahrnují naši spokojení klienti, kteří k nám přijeli uvolnit tělo i duši u některé z masáží. Zpětná vazba je pro studio důležitá, vaše reakce jsou nám zrcadlem. Prosím klienty, aby se přes formulář  či jinak vyjádřili, pokud by byla služba v nepořádku. Také by jsme uvítali přidáním recenze na našem profilu na google. Předem děkujeme.


18.5 2024 masáž s Andy

Byl jsem na erotické masáži u Andrey. Jedním slovem - NEUVĚŘITELNÉ! Nádherná mladá žena na úrovni. Přirozeně krásná, žádné umělé nafouklé balóny, žádné čmáranice po těle, milé vystupování, krásný úsměv, dalo se s ní inteligentně konverzovat, netlačila na čas a masáž naprosto dokonalá. Moc děkuji za úžasný zážitek!


12.4 2024 masáž s LUCKOU

Nevím jesti jsme si se slečnou sedli, nebo co se dělo, ale chodím na masáže docela často po celé republice a nikdy si nepamatuji jméno masérky, Lucku si ale pamatovat budu. Říkala, že začíná , měl jsem trochu strach, jak to bude vypadat , ale naprosto mi rozumněla co se doteku týče. Věnovala se mi , cítil jsem se opravdu dobře. Má na to asi talent. Držte si ji zuby nehty za ní se určitě vrátím.


 27.3 RECENZE VIKY - tato masérka již se studiem nespolupracuje 

Chodím k  Vám pravidelně, již téměř šest let. Byly výborné masáže a někdy průměrné masáže, ale dnešní masáž byla strašná. Masérka nevěděla co je nuru masáž. Po celou dobu měla nasazané kalhotky, to jsem nikdy nezažil. Nenabídla pití. Takový odstup, jsem opravdu nezažil , tohle všechno způsobilo , že byla obsolutně nulová erotika . Mám pocit, že kvalita salonu klesá a pokud je tohle aktuální stav , tak už se příště nevrátím. 

REAKCE SALONU - To , že nebyla zaučená na Nuru, byl náš problém, bohužel nebyla zaučena dostatečně. S klientem jsme se po telefonu dohodly na slevě při další rezervaci. Je to již třetí špatná recenze na tuhle masérku, proto jsme s ní ukončily spolupráci.  Zakládáme si na tom, aby klienti chodili spokojeni a vraceli se k nám, takové chování zaměstnanců , nebudeme tolerovat. Moc si vážíme vašich zpětných vazeb Szlaur.


29.8 2023 MIA

Dobrý den, dneska jsem byl u vás ve studiu na masáži u masérky MIA. Chtěl bych jí tímto ještě víc poděkovat za parádní masáž u které jsem zapomněl na všechny starosti a opravdu jsem si jí užil. Je strašně moc šikovná a milá. Ještě jednou děkuji a těším se na další návštěvu.

13.8 2023 masáž s Karolínou

Dobrý den děkuji za včerejší podvečerní masáž s Karolínou. Byl jsem u vás asi 5krát, vždy to bylo fajn, ale tohle byla nejlepší masáž. Neodfláknutá, nápaditá a tak jak má být. Zasílám pochvalu a někdy se zase vrátím. Hezký den.

2.8 2023

Dobrý den, nechci vás moc zdržovat, tak jen krátce. Byl jsem minulý týden u vás v masážním salonu a jsem naprosto unešený z nejsilnějšího erotického zážitku ! Jedna velmi mladá masérka mě doslova přivedla do ráje ! Po té co jsem ji chválil masáž a že jsem taky dříve rád masíroval manželku a tak mi nabídla, abych ji chvíli masíroval i já. Řeknu vám, že není nic lepšího, než mít možnost dotýkat se mladé, hezké dívky. Byl to tak silný zážitek, že od té doby nemyslím na nic jiného. Kdybych nemusel odjet za prací jsem u vás každý den. Takže moc děkuji a rád se k vám opět vrátím. Jste super!!!

Claudie 2.7 2023

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za nádhernou masáž od masérky Claudie . Na masáže chodím mnoho let , ale něco tak krásného jsem ještě nezažil. Ještě teď na sobě cítím dotyk jejích šikovných rukou. Rád brzy zopakuji. Jakub


SISI 17.6 2023

Dobry den chcel by som sa podakovat za skvelú masáz so sisi... Bola to zatial' nalepsia masáz akú som zazil....

Citim sa skvele a uvolnene...

Aj sa mi lepsie koncentruje...

Zároven by som sa chcel spytat Ei niektorá z danch masázi je vhodná aj na uvolnenie ale hlavne na sústredenost koncentráciu a vnimanie prítomného okamihu... Skratka na zlepsenie udrziavania pozornosti a vnímania prítomnosti... Ale aj na primanie samého seba lásku k vlastnému telu i dusi...

Je nejaká masá≥ ktorá je na toto vhodná?

Vopred Vám dakujem za odpoved' a prajem Vám pekny den

POCHVALA 30.5 2023

Ještě jednou bych rád poděkoval a pochválil slečnu Sisi, která je nevěřitelně krásná, šikovná a rozhodně ví co dělá. Rád se vrátím.


NÁVŠTĚVA 13.1 2023

Opět musím podat kladnou recenzi na Vaše studio, děvčata jsou krásné a milé a co se týče masáží nemohu prakticky nic vytknout. Až na můj vkus trochu aromatický sprcháč. Rozhodně budu v brzké době opakovat.


Senzuální masáž se Sisi 2.1 2023

Zdravím byl jsem dnes v salonu poprvé za slečnou Sisi a předčilo to má očekávání, rozhodně znovu rád zavítám.MASÁŽ S Mia 18.12 2022

Dobrý den, včera jsem byl poprvé na podobné masáži. Tak mě to překvapilo, že jsem se odhodlal napsat své první hodnocení v životě :- ). Klidné, pěkné, čisté prostředí. I bez zkušeností si troufám s vámi souhlasit, že takovou úroven , bych nejen v Ostravě nenašel. Především bych chtěl , ale poděkovat masérce Tiffany ZA NAPROSTO EXCELENTNÍ MASÁŽ SE KTERÉ SE POŘÁD NEMOHU VZPAMATOVAT. Je krásná, něžná a velmi empatická. Tak i přes svůj vrozený ostych, jsem si tam připadal jako v ráji. Tak ještě jedno poděkování a jdu přemýšlet, kdy se zase objednám... 

s pozdravem DavidRecenze 10.11 2022

Dobrý den, Měl jsem masáž s Klárou a dříve i s Veronikou. Příjemné prostředí a obě masérky naprosto profesionální. Přišel jsem zrelaxovat a bylo to vždy velice mysteriozní. Mohu ostatním jen doporučit a já jsem nebyl naposled.


MASÁŽ S TIFFANY - 3.11

Přeji Vám všem krásný den, rád bych poděkoval za velmi krásnou a příjemnou masáž. Bylo to moc moc hezké a zážitek, který jsem za léta nepoznal. Je moc šikovná a svou práci umí skvěle 

Marek


MASÁŽ S KAROLÍNOU - 8.7 2022

Dobrý den, chtěl bych tímto emailem poděkovat studio Relax, za velmi krásnou masáž. K narozeninám jsem dostal dárkový poukaz na erotickou masáž, který jak se později ukázalo byl opravdu TOP dárek, skvělý a nevšední zážitek. Velmi příjemné prostření, krásná masérka s úsměvem na rtech, velmi milým přístupem a s citem pro masáž i erotiku. Takové dárky už můžu dostávat snad pokaždé. J


MASÁŽ S TAMAROU - TATO MASÉRKA JIŽ NEPRACUJE

ZÁŽITKY VÁM NIKDO NIKDY NEVEZME.

Krásný a dobrý den všem,co čtete tyto řádky.

Po nějakém čase,jsem zavítal do masážního studia RELAX a musím konstatovat,že si stále drží neskutečně vysokou profesionální úroveň.Už při vstupu do studia,na Vás dýchne vlídné a přátelské prostředí,klid,provoněná čistota,která je zde samozřejmostí a tím pádem se zde cítíte velice příjemně.Přivítá Vás krásná,usměvavá a pozitivně naladěná masérka,což v mém případě byla Tamara.

Tamarko,po poslední senzuální smyslné masáži,jsem dlouho přemýšlel,jestli se tato masáž dá posunout ještě výše.Dospěl jsem k názoru,že asi ne.Jak jsem se mýlil.Už při úvodním rituálu jsem letěl na překrásný ostrov plný lásky a něhy,vzrušení a dobrodružství,kde jsem trávil nádherně klidné a překrásné chvíle,které se střídaly se stoupajícím vzrušením,až do neskutečně nádherného orgasmu.Toto vše jsem prožíval díky Tvému umění. Tvé jemné hlazení...Tvá něha...Tvá krása...Tvé doteky prstů,či krásného těla,mně neskutečně vynášely tam,kde jsem chtěl být.

Tamarko,děkuji za vše,ale hlavně za to....ŽE JSI. PetrMASÁŽ S KLÁRKOU - masérka již nepracuje

Krásný a dobrý,sluníčkový den. Nejdříve obecně : Masážní studio RELAX je na brutálně a profesionálně vysoké úrovni .Zázemí, prostředí,čistota,ochota připravenost - prostě špica.

Byl jsem na Senzuální smyslné masáži u masérky Klárky
Klárko - děkuji za neuvěřitelný a neskutečný zážitek.
Děkuji za vystřelení mé maličkosti do úplně jiné vesmírné dimenze.
Děkuji za jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě.
Děkuji za jeden z nejkrásnějších a nejsilnějších orgasmů v mém životě.
Děkuji za Tvou něhu,za Tvé doteky,které byly něžné a pomalé,láskyplné a romantické,aby byly vzápětí vystřídány dynamikou a zvýšenou rychlostí.To je přenádherná paráda.
Děkuji za otevření dveří do ráje o kterém jsem si myslel,že neexistuje,ale Ty jsi mi ukázala,že existuje.
Klárko,jsi úžasná,úžasná a neskutečně úžasná.
Petr


MASÁŽ S TOMÁŠEM

Dobrý den paní Iveto,

chtěla bych Vám napsat zpětnou reakci na senzuální masáž pana Tomáše, prý jste ráda za odezvu :). Nemůžu nic jiného, než jen chválit a chválit, pan Tomáš je opravdový profesionál, velmi jemný a citlivý, dokáže Vás ve chvilce zbavit počáteční nervozity. A opravdu velice pěkný muž. Také prostředí krásné, čisté, provoněné ... Myslím, že budu aspoň jednou měsíčně Vaší pravidelnou zákaznicí :) .. Děkuji za to, že takovéto profesionální služby na úrovni umožňujete. Všem ženám vřele doporučuji.
Mějte se krásně a pozdravte Tomáše :)
S pozdravem Nikol

MASÁŽ S KLÁROU

Dovolte mi poděkovat za dnešní perfektní masáž. Opravdu jsem nečekal, že to bude tak intenzivní zážitek a určitě Vaše studio doporučím svým kamarádům i já se rád vrátím. Cením si i hygienického standartu v masérně, kdy je zřejmé, že zdraví klientů je u Vás na prvním místě. Ještě jednou díky za nezapomenutelné chvíle.


MASÁŽ S SISI

Ahoj Sisi, byl jsem u tebe koncem října na masáži. Chci ti napsat zpětnou vazbu po masáži. Bylo to pro mne velmi nové. Vlastně moc nenácházím slov, jak masáž a svůj prožitek při ní popsat. Bylo mi velmi příjemně. Bylo úžasné kdýž si se v průběhu masáže dotýkala mých intimních partií , jen tak trošičku a zlehka. Skvělá souhra jemnosti a dynamiky. Zjistil jsem, jak je celé tělo propojené a jak některé části vnímám intenzivněji, než jiné, některé úplně ploše, jako by byly od těla samostatně odděleny. Mám pocit, že se ve mě od masáže něco změnilo. Jako bych měl od té doby v sobě takovou špetku hlubokého klidu, nejspíš jsem se sžil dal do kontaktu s hlubší částí mne a masáž mě hodně vycentrovala. Hned po masáži to bylo velmi znát a zdá se mi, že kus z té hlubší roviny bytí mi zůstal až do dnes. Děkuji a zase někdy na viděnou...

Franta


MASÁŽ S SISI

Dobrý den, chtěl bych říci, že jsem byl hodně spokojen s masérkou Sisi. Byla příjemná, komunikativní, krásná a upřímná. Věděla přesně co dělá. Krásné prostředí do kterého se budu rád vracet.


PÁROVÁ MASÁŽ S TOMÁŠEM A KLÁROU

Dobrý den, jsem byla u Vás s manželem  na párové senzuální smyslné masáži. Zvolili jsme variantu odděleně každý ve své masérně. Můžu říct, že to bylo fantastické. Manžel si Kláru velice pochvaloval, nic takového doposud nezažil a já jsem s Tomášem byla nadmíru spokojená. Je to mladý krásný muž, který vás nenechá ani minutku chladnou. Vzrušující a krásný zážitek zároveň. Mohu jedině doporučit.

Radka


LAP DANCE S KLÁROU

Tak to byl vážení luxusní zážitek... Slečna s nádherným tělem a milým přístupem. Svůdné doteky , napětí mezi námi by se dalo krájet... Zažil jsem spoustu masáží, ale tohle byla jedna z nejlepšíh a nejerotičtějších... Když Vás tato slečna masíruje , přejete si, at to nikdy neskončí. Děkuji KlárkoMASÁŽ S KLÁROU

Chtěl jsem Vám jen říct, že masáž byla dokonalá ! Byl jsem už na nějakých erotických, nebo senzuálních masáží, ale tohle byla úplně jiná liga ! Bravo ! Tamara byla strašně milá a sympatická.


PÁROVÁ MASÁŽ S TOMÁŠEM A KLÁROU

Dněs sme boli na masáži z manželkou, ale bolo to nad moje očekávania. Odporúčam každému, úplně profesionálna prístupnosť boli jsme nad mieru spokojný a bolo to super.


SENZUÁLNÍ PÁROVÁ MASÁŽ

Ivetko ještě jednou jsem Vám chtěla moc poděkovat za skvělý zážitek. Pořád ještě jsem plná dojmů, bylo to užasné. Mockrát Vám děkuji.

- Lenka -


50 ODSTÍNŮ ŠEDI 

Masáž 50 odstínů s SISI byla skvělá. Především je znát, že to Veroniku baví a tím pádem to dělá skvěle. A když přidáme to, že je sexy a sympatická, byl  z toho jeden z nejerotičtějších zážitků poslední doby.

- Dan -


50 ODSTÍNŮ ŠEDI 

Byl jsem ve studiu poprvé a paní Sisi byla naprosto skvělá. Je to příjemná milá masérka, nejprve se mnou probrala mé představy. Sice jsem měl trochu strach, ale její profesionalita, mě dovedla k maximální spokojenosti. Věděla kdy a jak použít prvky BDSM.

- Pavel -


ANGELS MASÁŽ

„Chci Vám tímto mailem ještě jednou poděkovat za včerejší fantastickou masáž. Jak jsem zmínil, byla to pro mne premiéra, takže mi chybí možnost srovnání, ale tak příjemnou hodinku jsem dlouho nestrávil. Doteků z mé strany bylo asi víc, než máte ve „standardu“, ale jelikož jsem velmi kontaktní „jedinec“, tak díky Vaší velké toleranci jsem si toto užil ještě víc. Byla jste nádherná. Tom byl s masáží od Vaší kolegyně nadmíru spokojen a jak bude pracovně v Ostravě určitě Váš salon znovu navštíví :-). Už teď se prý těší...
Ať se Vám daří.“

– Marek a Tom –


SENZUÁLNÍ  SMYSLNÁ MASÁŽ S SISI

Měl jsem objednanou sensuální smyslnou masáž u masérky SISI, byla to první masáž u Vás. Nevěděl jsem, co čekat. Byl to neskutečný sen. Bylo to elektrizující a nádherné. Spokojenost je u mě velká. Po masáži jsem neměl slov. Brněly mi ruce i huba, bylo to prostě skvělé. Tamara je nádherná a sexy roba. Ještě jednou díky 

- Dominik -


INTENZIVNÍ ZÁŽITEK U ENERGETICKÉ MASÁŽE

„Dobrý den, včera jsem byl u Vás na masáži s prvky tantry, při konci masáže jsem cítil brnění v rukou a masérka přestala masírovat, protože se bála, že mi to nějak ublíží. Opravdu nevím, jestli to mohla být nějaká energie, ale každopádně děkuji za příjemné uvolnění a věřím, že Vás brzy zase navštívím.
Přeji pěkný zbytek dne.“

– W. –ANDĚLSKÁ MASÁŽ

„Dnes jsem v odpoledních hodinách absolvoval andělskou masáž. Předem musím podotknout, že nejsem zdejší. Mé rodiště a bydliště jsou Jižní Čechy. Z tohoto důvodu jsem měl díky detailní neznalosti města, včetně přecenění schopností místní regionální dopravy (příště raději použiji vůz), zpoždění. Místo ve 14:00 jsem dorazil o cca 13 minut později, za což se omlouvám.
Trochu jsem se obával pochopitelné naštvanosti masérky, ale opak byl pravdou. Uvítala mě krásná štíhlounká sympatická masérka, která byla hned na první dojem milá a sympatická. Masáž (1,5 h) od ní byla velmi příjemná a hodnotím ji jako velice slušnou a velmi dobrou.
Závidím OSTRAVÁKŮM TOTO VAŠE KRÁSNÉ STUDIO, neboť u nás v Českých Budějovicích takovýto skvělý relax s krásným prostředím a šikovnými masérkami v takto vysoko nastaveném měřítku není ani zdaleka. Na druhou stranu bych se asi stal nebezpečně závislým a navštěvoval bych Vaše studio 6 dní v týdnu.
Nicméně v létě opět zavítám do Ostravy na cca 10-14 dní a jsem pevně rozhodnut, pokud mi to umožníte, Váš salon třeba i obden navštěvovat a vyzkoušet si práci a masáže všech Vašich masérek.
To je asi vše, co se týká mých bezprostředních dojmů. Přeji, ať se Vašemu studiu do budoucna daří, což je samozřejmé, pokud budete svoji práci vykonávat se stále stejnou láskou a pečlivostí.“

– Vladislav –


MASÁŽ S KAROLÍNKOU

Už po několikáté jsem  Vás navštívil ve Vašem salóně a tak skvělou masáž jsem nikdy nezažil. Krásná a moc vnímavá a velice komunikativní masérka. Masáž s ní je skvělá.
Krásné uvolnění a jemný nádech erotiky !!! Prostě skvělá!

- Patrik -


POETIKA SE MÍSÍ S PARÁDNÍMI ZÁŽITKY U MASÁŽE

„Dobrý den, jakkoli se někdy snažíme, svět je místem se sklonem ke zlu pramenícím z ignorace. Temnotu však čas od času protnou paprsky světla jako něžné, smyslné a hravé doteky, které mi věnovala překrásná masérka. Ačkoli jsem její sílu asi nedokázal správně přijmout, děkuji jí za nádherný zážitek.“

– Petr –


EROTICKÁ MASÁŽ S TIFANY

Doposud jsem na žádné masáží nebyl. Trošku jsem se obával, jak to bude probíhat, ale přivítala mě krásná, usměvavá a velice sympatická slečna, která mi vysvětlila průběh masáže. Masáž se mě velice líbila. Ještě jsem nic tak krásného nezažil. Tímto bych chtěl poděkovat, jak masérce  za skvělou masáž, která mě pozitivně nabila, tak i Studiu relax za skvělou práci, kterou děláte. Děkuji a těším se na další návštěvu.

-Martin-


Človek zapomene vnÍmat čas, užívá si každou vteřinu plnou něhy, intimity, smyslných doteků a erotické atmosféry. Masérku mohu jen a jen doporučit. Krásna žena s jestě krásnějšíma očima. :-) Ten pohled Vas učaruje, to mi věrte!

- Marek -


DOKÁŽETE POTĚŠIT I OTÁZKOU V SMSCE...

„Prosím Vás, mohu se příště objednat na dvě hodiny? Protože každá minuta pod Vámi je božská...“

– Vojta –SLOVA, KTERÁ VŽDY POTĚŠÍ...

„Včera jsem byl u Vás na masáži. Intimní, příjemné prostředí a vynikající masérka, to bylo něco nádherného. Dokonalý relax, při kterém jsem vše hodil za hlavu a vnímal jen velice příjemné hlazení, doteky... atmosféru. Nadherný zážitek – určitě budu opakovat.“

– Vladimír –


MASÁŽ S BÁROU - masérka již u nás nepracuje

Představte si neuvěřitelně smyslný a vzrušující zážitek s nádhernou holkou. Většina mužů, má to štěstí takovou potkat jen ve svých snech, nebo fantaziích. A takový zážitek Vás čeká s Bárou, která si Vás bude celou dobu hýčkat a vy si budete užívat každý její dotek. U fantazií zavíráte oči, tak s Bárou je nebudete chtít zavřít, protože sny se plní a vy můžete sledovat, jak se Vás dotýká nádherná holka. A pak se budete vracet, jako já, protože kdo by si nechtěl plnit sny a fantazie...

- Zdenek -


O ENERGETICKÉ MASÁŽI S PRVKY TANTRY

„Zdravím, byl jsem u Vás na energetické masáži s trochou tantry. Bylo to fajn, tantru bych chtěl někdy zkusit. Nikdy jsem nebyl na podobné masáži, tantra možná později plná, ale i to, co jsem zažil, bylo hezké. Té tantry mohlo být více, ale i tak bych to chtěl zopakovat. (...) Už se těším – máte super prostředí i masérku.“

– Vladimir –


EROTICKÁ MASÁŽ

„Zrovna jsem se vrátil z erotické masáže. Byl to skvělý zážitek. Celá masáž překonala mé očekávání. V masérně byla dokonalá intimní atmosféra, masérka profesionální od začátku až do úplného konce. Určitě si tuto zkušenost nenechám někdy znovu ujít. Ostatním klientům mohu jen doporučit.“

– Honza –


TANTRICKÁ MASÁŽ

„Voníte, vyzařujete teplo a pohodu. Vaše ženskost skloubená s něhou, je něco co Vás vyzdvihuje. Ten okamžik, kdy jste byla nad mou hlavou a já jsem ji uctivě nezvedl, abych nenarušil onen rituál, byl jako hadr na býka. V tu chvíli jsem si řekl, že umíte něco, co je ostatním ženám na míle vzdáleno. Byl to vrchol intimnosti, beze styku. Nic hezčího jsem nezažil.“

– Robert –


„Byla to intenzivní krása. Masáž výborná. Snad se ještě někdy potkáme.“

– Jakub –


A co Váš názor? Oceníme i recenzi na google salon Relax

Prožili jste u nás v salonu masáž s některou z našich krásných masérek a chcete se s ostatními podělit o Vaši zkušenost? Popřípadě služby v nepořádku majitelce studia. Napište nám na relaxainfo@gmail.com, nebo vyplňte formulář níže. Budeme moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu.