Co nám píšete...

Přečtěte si krásná slova, kterými nás zahrnují naši spokojení klienti, kteří k nám přijeli uvolnit tělo i duši u některé z masáží. Zpětná vazba je pro studio důležitá, vaše reakce jsou nám zrcadlem. Prosím klienty, aby se přes formulář  či jinak vyjádřili, pokud by byla služba v nepořádku. Také by jsme uvítali přidáním recenze na našem profilu na google. Předem děkujeme.

POCHVALA 30.5 2023

Ještě jednou bych rád poděkoval a pochválil slečnu Sisi, která je nevěřitelně krásná, šikovná a rozhodně ví co dělá. Rád se vrátím.


NÁVŠTĚVA 13.1 2023

Opět musím podat kladnou recenzi na Vaše studio, děvčata jsou krásné a milé a co se týče masáží nemohu prakticky nic vytknout. Až na můj vkus trochu aromatický sprcháč. Rozhodně budu v brzké době opakovat.


Senzuální masáž se Sisi 2.1 2023

Zdravím byl jsem dnes v salonu poprvé za slečnou Sisi a předčilo to má očekávání, rozhodně znovu rád zavítám.


MASÁŽ S VERONIKOU 21.12 2022

Včera jsem byl po druhé u masérky Veroniky a byl to opět velmi krásný a intenzivní prožitek. Verčiny masáže jsou v mých očích povýšeny na umění. Děkuji moc za přenádherné chvíle na masáži.


MASÁŽ S Tiffany 18.12 2022

Dobrý den, včera jsem byl poprvé na podobné masáži. Tak mě to překvapilo, že jsem se odhodlal napsat své první hodnocení v životě :- ). Klidné, pěkné, čisté prostředí. I bez zkušeností si troufám s vámi souhlasit, že takovou úroven , bych nejen v Ostravě nenašel. Především bych chtěl , ale poděkovat masérce Tiffany ZA NAPROSTO EXCELENTNÍ MASÁŽ SE KTERÉ SE POŘÁD NEMOHU VZPAMATOVAT. Je krásná, něžná a velmi empatická. Tak i přes svůj vrozený ostych, jsem si tam připadal jako v ráji. Tak ještě jedno poděkování Tamaro a jdu přemýšlet, kdy se zase objednám... 

s pozdravem David


MASÁŽ S VERONIKOU - 13.12 2022

PODĚKOVÁNÍ VERONICE

Dík za krásnou hodinu plnou něhy, krásy a ženskosti. Jste něžná smyslná a úžasná žena. Nejde na Vás a vaše příjemné doteky zapomenout. V životě jsem nic podobného nezažil a úpřímně si vás vážím. Děkuji že jste Milan.


Recenze 10.11 2022

Dobrý den, Měl jsem masáž s Klárou a dříve i s Veronikou. Příjemné prostředí a obě masérky naprosto profesionální. Přišel jsem zrelaxovat a bylo to vždy velice mysteriozní. Mohu ostatním jen doporučit a já jsem nebyl naposled.


MASÁŽ S TIFFANY - 3.11

Přeji Vám všem krásný den, rád bych poděkoval za velmi krásnou a příjemnou masáž. Bylo to moc moc hezké a zážitek, který jsem za léta nepoznal. Je moc šikovná a svou práci umí skvěle 

Marek


MASÁŽ S KAROLÍNOU - 8.7 2022

Dobrý den, chtěl bych tímto emailem poděkovat studio Relax, za velmi krásnou masáž. K narozeninám jsem dostal dárkový poukaz na erotickou masáž, který jak se později ukázalo byl opravdu TOP dárek, skvělý a nevšední zážitek. Velmi příjemné prostření, krásná masérka s úsměvem na rtech, velmi milým přístupem a s citem pro masáž i erotiku. Takové dárky už můžu dostávat snad pokaždé. J


MASÁŽ S TAMAROU - TATO MASÉRKA JIŽ NEPRACUJE

ZÁŽITKY VÁM NIKDO NIKDY NEVEZME.

Krásný a dobrý den všem,co čtete tyto řádky.

Po nějakém čase,jsem zavítal do masážního studia RELAX a musím konstatovat,že si stále drží neskutečně vysokou profesionální úroveň.Už při vstupu do studia,na Vás dýchne vlídné a přátelské prostředí,klid,provoněná čistota,která je zde samozřejmostí a tím pádem se zde cítíte velice příjemně.Přivítá Vás krásná,usměvavá a pozitivně naladěná masérka,což v mém případě byla Tamara.

Tamarko,po poslední senzuální smyslné masáži,jsem dlouho přemýšlel,jestli se tato masáž dá posunout ještě výše.Dospěl jsem k názoru,že asi ne.Jak jsem se mýlil.Už při úvodním rituálu jsem letěl na překrásný ostrov plný lásky a něhy,vzrušení a dobrodružství,kde jsem trávil nádherně klidné a překrásné chvíle,které se střídaly se stoupajícím vzrušením,až do neskutečně nádherného orgasmu.Toto vše jsem prožíval díky Tvému umění. Tvé jemné hlazení...Tvá něha...Tvá krása...Tvé doteky prstů,či krásného těla,mně neskutečně vynášely tam,kde jsem chtěl být.

Tamarko,děkuji za vše,ale hlavně za to....ŽE JSI. Petr


MASÁŽ S VERONIKOU

Navštívil jsem masérku Veroniku a jelikož můžu porovnat, protože jsem byl u jejich kolegyn, je to pro mě jednička. Ta úžasná postava a její umění mě přivedlo do absolutní extáze. Vřele můžu doporučit. Příště se rozhodně k Veronice vrátím.


MASÁŽ S KLÁRKOU

Krásný a dobrý,sluníčkový den. Nejdříve obecně : Masážní studio RELAX je na brutálně a profesionálně vysoké úrovni .Zázemí, prostředí,čistota,ochota připravenost - prostě špica.

Byl jsem na Senzuální smyslné masáži u masérky Klárky
Klárko - děkuji za neuvěřitelný a neskutečný zážitek.
Děkuji za vystřelení mé maličkosti do úplně jiné vesmírné dimenze.
Děkuji za jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě.
Děkuji za jeden z nejkrásnějších a nejsilnějších orgasmů v mém životě.
Děkuji za Tvou něhu,za Tvé doteky,které byly něžné a pomalé,láskyplné a romantické,aby byly vzápětí vystřídány dynamikou a zvýšenou rychlostí.To je přenádherná paráda.
Děkuji za otevření dveří do ráje o kterém jsem si myslel,že neexistuje,ale Ty jsi mi ukázala,že existuje.
Klárko,jsi úžasná,úžasná a neskutečně úžasná.
Petr


MASÁŽ S TOMÁŠEM

Dobrý den paní Iveto,

chtěla bych Vám napsat zpětnou reakci na senzuální masáž pana Tomáše, prý jste ráda za odezvu :). Nemůžu nic jiného, než jen chválit a chválit, pan Tomáš je opravdový profesionál, velmi jemný a citlivý, dokáže Vás ve chvilce zbavit počáteční nervozity. A opravdu velice pěkný muž. Také prostředí krásné, čisté, provoněné ... Myslím, že budu aspoň jednou měsíčně Vaší pravidelnou zákaznicí :) .. Děkuji za to, že takovéto profesionální služby na úrovni umožňujete. Všem ženám vřele doporučuji.
Mějte se krásně a pozdravte Tomáše :)
S pozdravem Nikol

MASÁŽ S KLÁROU

Dovolte mi poděkovat za dnešní perfektní masáž. Opravdu jsem nečekal, že to bude tak intenzivní zážitek a určitě Vaše studio doporučím svým kamarádům i já se rád vrátím. Cením si i hygienického standartu v masérně, kdy je zřejmé, že zdraví klientů je u Vás na prvním místě. Ještě jednou díky za nezapomenutelné chvíle.


MASÁŽ S VERONIKOU

Ahoj Veroniko, byl jsem u tebe koncem října na masáži. Chci ti napsat zpětnou vazbu po masáži. Bylo to pro mne velmi nové. Vlastně moc nenácházím slov, jak masáž a svůj prožitek při ní popsat. Bylo mi velmi příjemně. Bylo úžasné kdýž si se v průběhu masáže dotýkala mých intimních partií , jen tak trošičku a zlehka. Skvělá souhra jemnosti a dynamiky. Zjistil jsem, jak je celé tělo propojené a jak některé části vnímám intenzivněji, než jiné, některé úplně ploše, jako by byly od těla samostatně odděleny. Mám pocit, že se ve mě od masáže něco změnilo. Jako bych měl od té doby v sobě takovou špetku hlubokého klidu, nejspíš jsem se sžil dal do kontaktu s hlubší částí mne a masáž mě hodně vycentrovala. Hned po masáži to bylo velmi znát a zdá se mi, že kus z té hlubší roviny bytí mi zůstal až do dnes. Děkuji a zase někdy na viděnou...

Franta


MASÁŽ S SISI

Dobrý den, chtěl bych říci, že jsem byl hodně spokojen s masérkou Sisi. Byla příjemná, komunikativní, krásná a upřímná. Věděla přesně co dělá. Krásné prostředí do kterého se budu rád vracet.


PÁROVÁ MASÁŽ S TOMÁŠEM A KLÁROU

Dobrý den, jsem byla u Vás s manželem  na párové senzuální smyslné masáži. Zvolili jsme variantu odděleně každý ve své masérně. Můžu říct, že to bylo fantastické. Manžel si Kláru velice pochvaloval, nic takového doposud nezažil a já jsem s Tomášem byla nadmíru spokojená. Je to mladý krásný muž, který vás nenechá ani minutku chladnou. Vzrušující a krásný zážitek zároveň. Mohu jedině doporučit.

Radka


LAP DANCE S KLÁROU

Tak to byl vážení luxusní zážitek... Slečna s nádherným tělem a milým přístupem. Svůdné doteky , napětí mezi námi by se dalo krájet... Zažil jsem spoustu masáží, ale tohle byla jedna z nejlepšíh a nejerotičtějších... Když Vás tato slečna masíruje , přejete si, at to nikdy neskončí. Děkuji KlárkoMASÁŽ S KLÁROU

Chtěl jsem Vám jen říct, že masáž byla dokonalá ! Byl jsem už na nějakých erotických, nebo senzuálních masáží, ale tohle byla úplně jiná liga ! Bravo ! Tamara byla strašně milá a sympatická.


PÁROVÁ MASÁŽ S TOMÁŠEM A KLÁROU

Dněs sme boli na masáži z manželkou, ale bolo to nad moje očekávania. Odporúčam každému, úplně profesionálna prístupnosť boli jsme nad mieru spokojný a bolo to super.


SENZUÁLNÍ PÁROVÁ MASÁŽ

Ivetko ještě jednou jsem Vám chtěla moc poděkovat za skvělý zážitek. Pořád ještě jsem plná dojmů, bylo to užasné. Mockrát Vám děkuji.

- Lenka -


50 ODSTÍNŮ ŠEDI 

Masáž 50 odstínů s SISI byla skvělá. Především je znát, že to Veroniku baví a tím pádem to dělá skvěle. A když přidáme to, že je sexy a sympatická, byl  z toho jeden z nejerotičtějších zážitků poslední doby.

- Dan -


50 ODSTÍNŮ ŠEDI 

Byl jsem ve studiu poprvé a paní Sisi byla naprosto skvělá. Je to příjemná milá masérka, nejprve se mnou probrala mé představy. Sice jsem měl trochu strach, ale její profesionalita, mě dovedla k maximální spokojenosti. Věděla kdy a jak použít prvky BDSM.

- Pavel -


ANGELS MASÁŽ

„Chci Vám tímto mailem ještě jednou poděkovat za včerejší fantastickou masáž. Jak jsem zmínil, byla to pro mne premiéra, takže mi chybí možnost srovnání, ale tak příjemnou hodinku jsem dlouho nestrávil. Doteků z mé strany bylo asi víc, než máte ve „standardu“, ale jelikož jsem velmi kontaktní „jedinec“, tak díky Vaší velké toleranci jsem si toto užil ještě víc. Byla jste nádherná. Tom byl s masáží od Vaší kolegyně nadmíru spokojen a jak bude pracovně v Ostravě určitě Váš salon znovu navštíví :-). Už teď se prý těší...
Ať se Vám daří.“

– Marek a Tom –


SENZUÁLNÍ  SMYSLNÁ MASÁŽ S SISI

Měl jsem objednanou sensuální smyslnou masáž u masérky SISI, byla to první masáž u Vás. Nevěděl jsem, co čekat. Byl to neskutečný sen. Bylo to elektrizující a nádherné. Spokojenost je u mě velká. Po masáži jsem neměl slov. Brněly mi ruce i huba, bylo to prostě skvělé. Tamara je nádherná a sexy roba. Ještě jednou díky 

- Dominik -


INTENZIVNÍ ZÁŽITEK U ENERGETICKÉ MASÁŽE

„Dobrý den, včera jsem byl u Vás na masáži s prvky tantry, při konci masáže jsem cítil brnění v rukou a masérka přestala masírovat, protože se bála, že mi to nějak ublíží. Opravdu nevím, jestli to mohla být nějaká energie, ale každopádně děkuji za příjemné uvolnění a věřím, že Vás brzy zase navštívím.
Přeji pěkný zbytek dne.“

– W. –


TANTRA MASÁŽ S VERONIKOU

„Přednedávnem jsem navštívil Veroniku a její tantra masáž. Mohu ji jen doporučit, jednoznačně neodfláknutá masáž, jemné hmaty plné erotiky. Je vidět, že ji to baví a že to umí. Je to krásná zralá žena. Byl to zážitek pro oči i pro tělo.“

– Marek –


ANDĚLSKÁ MASÁŽ

„Dnes jsem v odpoledních hodinách absolvoval andělskou masáž. Předem musím podotknout, že nejsem zdejší. Mé rodiště a bydliště jsou Jižní Čechy. Z tohoto důvodu jsem měl díky detailní neznalosti města, včetně přecenění schopností místní regionální dopravy (příště raději použiji vůz), zpoždění. Místo ve 14:00 jsem dorazil o cca 13 minut později, za což se omlouvám.
Trochu jsem se obával pochopitelné naštvanosti masérky, ale opak byl pravdou. Uvítala mě krásná štíhlounká sympatická masérka, která byla hned na první dojem milá a sympatická. Masáž (1,5 h) od ní byla velmi příjemná a hodnotím ji jako velice slušnou a velmi dobrou.
Závidím OSTRAVÁKŮM TOTO VAŠE KRÁSNÉ STUDIO, neboť u nás v Českých Budějovicích takovýto skvělý relax s krásným prostředím a šikovnými masérkami v takto vysoko nastaveném měřítku není ani zdaleka. Na druhou stranu bych se asi stal nebezpečně závislým a navštěvoval bych Vaše studio 6 dní v týdnu.
Nicméně v létě opět zavítám do Ostravy na cca 10-14 dní a jsem pevně rozhodnut, pokud mi to umožníte, Váš salon třeba i obden navštěvovat a vyzkoušet si práci a masáže všech Vašich masérek.
To je asi vše, co se týká mých bezprostředních dojmů. Přeji, ať se Vašemu studiu do budoucna daří, což je samozřejmé, pokud budete svoji práci vykonávat se stále stejnou láskou a pečlivostí.“

– Vladislav –


MASÁŽ S KAROLÍNKOU

Už po několikáté jsem  Vás navštívil ve Vašem salóně a tak skvělou masáž jsem nikdy nezažil. Krásná a moc vnímavá a velice komunikativní masérka. Masáž s ní je skvělá.
Krásné uvolnění a jemný nádech erotiky !!! Prostě skvělá!

- Patrik -


POETIKA SE MÍSÍ S PARÁDNÍMI ZÁŽITKY U MASÁŽE

„Dobrý den, jakkoli se někdy snažíme, svět je místem se sklonem ke zlu pramenícím z ignorace. Temnotu však čas od času protnou paprsky světla jako něžné, smyslné a hravé doteky, které mi věnovala překrásná masérka. Ačkoli jsem její sílu asi nedokázal správně přijmout, děkuji jí za nádherný zážitek.“

– Petr –


EROTICKÁ MASÁŽ S KLÁROU

Doposud jsem na žádné masáží nebyl. Trošku jsem se obával, jak to bude probíhat, ale přivítala mě krásná, usměvavá a velice sympatická slečna, která mi vysvětlila průběh masáže. Masáž se mě velice líbila. Ještě jsem nic tak krásného nezažil. Tímto bych chtěl poděkovat, jak masérce  za skvělou masáž, která mě pozitivně nabila, tak i Studiu relax za skvělou práci, kterou děláte. Děkuji a těším se na další návštěvu.

-Martin-


Človek zapomene vnÍmat čas, užívá si každou vteřinu plnou něhy, intimity, smyslných doteků a erotické atmosféry. Masérku mohu jen a jen doporučit. Krásna žena s jestě krásnějšíma očima. :-) Ten pohled Vas učaruje, to mi věrte!

- Marek -


DOKÁŽETE POTĚŠIT I OTÁZKOU V SMSCE...

„Prosím Vás, mohu se příště objednat na dvě hodiny? Protože každá minuta pod Vámi je božská...“

– Vojta –NURU NURU S TAMAROU

Děkuji za fantastickou nuru masáž s nádhernou a úžasnou masérkou TAMAROU . Byl to pro mě neskutečný zážitek, který předčil moje očekávání.

Jarek


SLOVA, KTERÁ VŽDY POTĚŠÍ...

„Včera jsem byl u Vás na masáži. Intimní, příjemné prostředí a vynikající masérka, to bylo něco nádherného. Dokonalý relax, při kterém jsem vše hodil za hlavu a vnímal jen velice příjemné hlazení, doteky... atmosféru. Nadherný zážitek – určitě budu opakovat.“

– Vladimír –


MASÁŽ S BÁROU - masérka již u nás nepracuje

Představte si neuvěřitelně smyslný a vzrušující zážitek s nádhernou holkou. Většina mužů, má to štěstí takovou potkat jen ve svých snech, nebo fantaziích. A takový zážitek Vás čeká s Bárou, která si Vás bude celou dobu hýčkat a vy si budete užívat každý její dotek. U fantazií zavíráte oči, tak s Bárou je nebudete chtít zavřít, protože sny se plní a vy můžete sledovat, jak se Vás dotýká nádherná holka. A pak se budete vracet, jako já, protože kdo by si nechtěl plnit sny a fantazie...

- Zdenek -


O ENERGETICKÉ MASÁŽI S PRVKY TANTRY

„Zdravím, byl jsem u Vás na energetické masáži s trochou tantry. Bylo to fajn, tantru bych chtěl někdy zkusit. Nikdy jsem nebyl na podobné masáži, tantra možná později plná, ale i to, co jsem zažil, bylo hezké. Té tantry mohlo být více, ale i tak bych to chtěl zopakovat. (...) Už se těším – máte super prostředí i masérku.“

– Vladimir –


EROTICKÁ MASÁŽ

„Zrovna jsem se vrátil z erotické masáže. Byl to skvělý zážitek. Celá masáž překonala mé očekávání. V masérně byla dokonalá intimní atmosféra, masérka profesionální od začátku až do úplného konce. Určitě si tuto zkušenost nenechám někdy znovu ujít. Ostatním klientům mohu jen doporučit.“

– Honza –


TANTRICKÁ MASÁŽ

„Voníte, vyzařujete teplo a pohodu. Vaše ženskost skloubená s něhou, je něco co Vás vyzdvihuje. Ten okamžik, kdy jste byla nad mou hlavou a já jsem ji uctivě nezvedl, abych nenarušil onen rituál, byl jako hadr na býka. V tu chvíli jsem si řekl, že umíte něco, co je ostatním ženám na míle vzdáleno. Byl to vrchol intimnosti, beze styku. Nic hezčího jsem nezažil.“

– Robert –


„Byla to intenzivní krása. Masáž výborná. Snad se ještě někdy potkáme.“

– Jakub –


A co Váš názor? Oceníme i recenzi na google salon Relax

Prožili jste u nás v salonu masáž s některou z našich krásných masérek a chcete se s ostatními podělit o Vaši zkušenost? Popřípadě služby v nepořádku majitelce studia. Napište nám na relaxainfo@gmail.com, nebo vyplňte formulář níže. Budeme moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu.