Co nám píšete...

Přečtěte si krásná slova, kterými nás zahrnují naši spokojení klienti, kteří k nám přijeli uvolnit tělo i duši u některé z masáží. Zpětná vazba je pro studio důležitá, vaše reakce jsou nám zrcadlem.


S PRŮVODKYNÍ DOTEKU ANITOU

Paní Iveto, angels v podkroví s Anitou je něco úžasného a to nejsem na takové masáži poprvé . Skvělá volba jste na špici. přijdu zase díky.

- Bedřich -


S PRŮVODKYNÍ DOTEKU ANITOU

Nechat se masírovat takovými vnady... to je opravdu zážitek. Děkuji Vám Anit


S MASÉRKOU SÁROU

Dnesní masáž se slečnou Sárou byla naprosto perfektní.  Jedna z nejlepsich, co jsem zatím zažil. Slečna Sára je krásná, mladá a má ten nejhezčí zadeček, co jsem kdy spatřil .Snad se ješte někdy potkáme.
Děkuji
- Richard -


S  MASÉRKOU KRISTÝNOU

Dobrý den, děkuji za dnešní skvělou masáž od Kristýny. Masáž dobře stupňuje a má výborný cit. Schopnost vycítit , co klient potřebuje. K tomu ještě bonus, že je to krásná a pohodová žena. Jedním slovem je skvělá. Už teď se těším na další masáž.

- Karel -


S  MASÉRKOU BÁROU

Chtěl jsem zkusit poprvé  masáž a minulý týden jsem se odhodlal. Vybral jsem si právě tento salon a dívku Báru. Pánové mohu jen doporučit. Anděl, dívka krásná, milá, inteligentní. Fotky odpovídají reálu, je ještě hezčí ! Za mě deset bodů z deseti. Budu určitě opakovat.

- L.K -


S MASÉRKOU BÁROU

Včera jsem s nadšením absolvoval jedinečnou erotickou masáž. Slečna Bára je křehká a smyslná bytost, která v repertoáru, spoustu jemných a rafinovaných tahů. Má pumpička ( rozumějte srdce ) měla co dělat, aby to zvýšení tlaku unesla.

- Jarda -


S  MASÉRKOU KRISTÝNOU

Slovy nelze popsat, jaké to bylo. Dnešní masáž od počátku do konce, prostě perfektní. Absolutně pohodová atmosféra , úžasný relax. Děkuji Kristýno, jako bych se znovu narodil :-)

- Petr -


S  MASÉRKOU KRISTÝNOU

Dobrý den, dnes jsem navštivil Vaše studio, konkretně slečnu Kristýnu a musim chvalit! Krystinka je velmi přijemna a krasná slečna, uz ve dveřich jsem citil, že by to mohlo byt hodne fajn, ale bylo to "boži" :) už teď se těsim, až ji opět někdy navštivim.

- x -


MASÁŽ S VERONIKOU

Už po několikáté jsem Veroniku navštívil ve Vašem salóně a tak skvělou masáž jsem nikdy nezažil. Krásná a moc vnímavá a velice komunikativní masérka. Masáž s ní je skvělá.
Krásné uvolnění a jemný nádech erotiky !!! Prostě skvělá!

- Patrik -


MASÁŽ S TOP MASÉRKOU BÁROU

Dobrý den paní Ivet. Jsem vděčný, že máte super holku jménem Bára. Včera jsem byl na masáži po prvé a tu si držte, je opravdu skvělá a děkuji Vám za takový zážitek být s ní. S přáním hezkého dne.

-  Michal -


EROTICKÁ MASÁŽ S KRISTÝNKOU

Doposud jsem na žádné masáží nebyl. Trošku jsem se obával, jak to bude probíhat, ale přivítala mě krásná, usměvavá a velice sympatická slečna, která mi vysvětlila průběh masáže. Masáž se mě velice líbila. Ještě jsem nic tak krásného nezažil. Tímto bych chtěl poděkovat, jak masérce Kristýnce za skvělou masáž, která mě pozitivně nabila, tak i Studiu relax za skvělou práci, kterou děláte. Děkuji a těším se na další návštěvu.

-Martin-


MASÁŽ S DOMINIKOU

Dobrý den, již jsem byl u Vás na masáži asi třikrát, ale má poslední návštěva se slečnou Dominikou, byla má nejlepší. Velmi příjemná masérka, budu se těšit na příště. Děkuji

- Petr -


POETIKA SE MÍSÍ S PARÁDNÍMI ZÁŽITKY U MASÁŽE

„Dobrý den, jakkoli se někdy snažíme, svět je místem se sklonem ke zlu pramenícím z ignorace. Temnotu však čas od času protnou paprsky světla jako něžné, smyslné a hravé doteky, které mi věnovala překrásná masérka. Ačkoli jsem její sílu asi nedokázal správně přijmout, děkuji jí za nádherný zážitek.“

– Petr –


S MASÉRKOU BÁROU

Poděkování masérce Báře za úžasný zažitek :) Bára je výrazná osobnost s nevšedním talentem k této náročné práci. Její doteky, přenáší pozitivní energii a výsledkem je duševní uvolnění. Navíc je to krásna žena s krásnýma očima.

-  Pavel -


S MASÉRKOU BÁROU

Človek zapomene vnÍmat čas, užívá si každou vteřinu plnou něhy, intimity, smyslných doteků a erotické atmosféry. Masérku Báru mohu jen a jen doporučit. Krásna žena s jestě krásnějšíma očima. :-) Ten pohled Vas učaruje, to mi věrte!

- Marek -


DOKÁŽETE POTĚŠIT I OTÁZKOU V SMSCE...

„Prosím Vás, mohu se příště objednat na dvě hodiny? Protože každá minuta pod Vámi je božská...“

– Vojta –


MASÁŽ S TOP MASÉRKOU BÁROU

Top masérka Bára je velice krásná a zábavná a nejvíce půvabná. Top - jí náleží právem. Pokud chcete vidět její kouzlo musíte se kouzelně chovat, tak prožijete kouzelnou masáž. Díky Vám za krásný relax a prožitek.


MASÁŽ S VERONIKOU

„Jsem úplně nadšený, po dlouhé době masérka, která mi sedla, je komunikativní, vtipná a sexy.“

– Radim –


SLOVA, KTERÁ VŽDY POTĚŠÍ...

„Včera jsem byl u Vás na masáži. Intimní, příjemné prostředí a vynikající masérka, to bylo něco nádherného. Dokonalý relax, při kterém jsem vše hodil za hlavu a vnímal jen velice příjemné hlazení, doteky... atmosféru. Nadherný zážitek – určitě budu opakovat.“

– Vladimír –


MASÁŽ S TOP MASÉRKOU BÁROU

,,Dnes jsem byl vyzkoušet masáž Angels s hrozně příjemnou a krásnou slečnou modrookou Bárou. Bylo to hrozně nádherné, ale hrozně to uteklo. Příště aspoň 90 minut. Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další návštěvu... "

- inkognito -


INTENZIVNÍ ZÁŽITEK U ENERGETICKÉ MASÁŽE

„Dobrý den, včera jsem byl u Vás na masáži s prvky tantry, při konci masáže jsem cítil brnění v rukou a masérka přestala masírovat, protože se bála, že mi to nějak ublíží. Opravdu nevím, jestli to mohla být nějaká energie, ale každopádně děkuji za příjemné uvolnění a věřím, že Vás brzy zase navštívím.
Přeji pěkný zbytek dne.“

– W. –


MASÁŽ S BÁROU

Představte si neuvěřitelně smyslný a vzrušující zážitek s nádhernou holkou. Většina mužů, má to štěstí takovou potkat jen ve svých snech, nebo fantaziích. A takový zážitek Vás čeká s Bárou, která si Vás bude celou dobu hýčkat a vy si budete užívat každý její dotek. U fantazií zavíráte oči, tak s Bárou je nebudete chtít zavřít, protože sny se plní a vy můžete sledovat, jak se Vás dotýká nádherná holka. A pak se budete vracet, jako já, protože kdo by si nechtěl plnit sny a fantazie...

- Zdenek -


ANGELS MASÁŽ S  MASÉRKOU DOMINIKOU

„Dobrý den, dnes jsem byl na Angels masáži se slečnou Dominikou. Dle jejich slov byla trošičku nervózní, protože dnes byl její první den. Já jsem ale vůbec žádnou nervozitu nezaznamenal. Naopak, masáž pro mne byla jedním z nejúžasnějších zážitků. Určitě se zase vrátím.
Rád vidím, jak se pomalu rozrůstáte a moc vám držím palce.“

– Libor –


O ENERGETICKÉ MASÁŽI S PRVKY TANTRY

„Zdravím, byl jsem u Vás na energetické masáži s trochou tantry. Bylo to fajn, tantru bych chtěl někdy zkusit. Nikdy jsem nebyl na podobné masáži, tantra možná později plná, ale i to, co jsem zažil, bylo hezké. Té tantry mohlo být více, ale i tak bych to chtěl zopakovat. (...) Už se těším – máte super prostředí i masérku.“

– Vladimir –


ANDĚLSKÁ MASÁŽ

„Dnes jsem v odpoledních hodinách absolvoval andělskou masáž. Předem musím podotknout, že nejsem zdejší. Mé rodiště a bydliště jsou Jižní Čechy. Z tohoto důvodu jsem měl díky detailní neznalosti města, včetně přecenění schopností místní regionální dopravy (příště raději použiji vůz), zpoždění. Místo ve 14:00 jsem dorazil o cca 13 minut později, za což se omlouvám.
Trochu jsem se obával pochopitelné naštvanosti masérky, ale opak byl pravdou. Uvítala mě krásná štíhlounká sympatická masérka, která byla hned na první dojem milá a sympatická. Masáž (1,5 h) od ní byla velmi příjemná a hodnotím ji jako velice slušnou a velmi dobrou.
Závidím OSTRAVÁKŮM TOTO VAŠE KRÁSNÉ STUDIO, neboť u nás v Českých Budějovicích takovýto skvělý relax s krásným prostředím a šikovnými masérkami v takto vysoko nastaveném měřítku není ani zdaleka. Na druhou stranu bych se asi stal nebezpečně závislým a navštěvoval bych Vaše studio 6 dní v týdnu.
Nicméně v létě opět zavítám do Ostravy na cca 10-14 dní a jsem pevně rozhodnut, pokud mi to umožníte, Váš salon třeba i obden navštěvovat a vyzkoušet si práci a masáže všech Vašich masérek.
To je asi vše, co se týká mých bezprostředních dojmů. Přeji, ať se Vašemu studiu do budoucna daří, což je samozřejmé, pokud budete svoji práci vykonávat se stále stejnou láskou a pečlivostí.“

– Vladislav –


TANTRA MASÁŽ S TAMAROU

„Přednedávnem jsem navštívil Tamaru a její tantra masáž. Mohu ji jen doporučit, jednoznačně neodfláknutá masáž, jemné hmaty plné erotiky. Je vidět, že ji to baví a že to umí. Je to krásná zralá žena. Byl to zážitek pro oči i pro tělo.“

– Marek –


EROTICKÁ MASÁŽ

„Zrovna jsem se vrátil z erotické masáže. Byl to skvělý zážitek. Celá masáž překonala mé očekávání. V masérně byla dokonalá intimní atmosféra, masérka profesionální od začátku až do úplného konce. Určitě si tuto zkušenost nenechám někdy znovu ujít. Ostatním klientům mohu jen doporučit.“

– Honza –


ANGELS MASÁŽ

„Chci Vám tímto mailem ještě jednou poděkovat za včerejší fantastickou masáž. Jak jsem zmínil, byla to pro mne premiéra, takže mi chybí možnost srovnání, ale tak příjemnou hodinku jsem dlouho nestrávil. Doteků z mé strany bylo asi víc, než máte ve „standardu“, ale jelikož jsem velmi kontaktní „jedinec“, tak díky Vaší velké toleranci jsem si toto užil ještě víc. Byla jste nádherná. Tom byl s masáží od Vaší kolegyně nadmíru spokojen a jak bude pracovně v Ostravě určitě Váš salon znovu navštíví :-). Už teď se prý těší...
Ať se Vám daří.“

– Marek a Tom –


TANTRICKÁ MASÁŽ

„Voníte, vyzařujete teplo a pohodu. Vaše ženskost skloubená s něhou, je něco co Vás vyzdvihuje. Ten okamžik, kdy jste byla nad mou hlavou a já jsem ji uctivě nezvedl, abych nenarušil onen rituál, byl jako hadr na býka. V tu chvíli jsem si řekl, že umíte něco, co je ostatním ženám na míle vzdáleno. Byl to vrchol intimnosti, beze styku. Nic hezčího jsem nezažil.“

– Robert –


„Byla to intenzivní krása. Masáž výborná. Snad se ještě někdy potkáme.“

– Jakub –A co Váš názor?

Prožili jste u nás v salonu masáž s některou z našich krásných masérek a chcete se s ostatními podělit o Vaši zkušenost? Napište nám na relaxainfo@gmail.com, nebo vyplňte formulář níže. Budeme moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu.