Vážení klienti, je nám líto, musely jsme udělat opatření, abychom zabránily tvoření smyšlených rezervací od konkurence. Bohužel rezervaci mohou vytvořit pouze naší stálí klienti. Pro nové klienty je možné se objednat telefonicky prosím volejte 604 213 325. Děkujeme za pochopení a vstřícný přístup k řešení naši svízelné situace.

ONLINE OBJEDNÁVKA -POZOR ZMĚNA ADRESY OSTRAVA ZÁBŘEH ŠALDOVA 1397/7, PROSÍME ZVONEK JE U BRANKY! ZVONEK U DVEŘÍ NEFUNGUJE.

CHCETE MASÁŽ HNED DO PŮL HODINY? VOLEJTE 604 213 325
Připravujeme pro vás luxusní prostor masérnu s vířivkou se samostatným vchodem. Rodinný dům poslední v slepé ulici. V klidné části, parkování u pneuservisu zdarma.


POKUD VÁM NEPŘIJDE POTVRZENÍ REZERVACE JE VE SPAMU, Z NAŠÍ STRANY TO VŽDY PLATÍ 

REZERVAČNÍ SYSTÉM JE NASTAVEN, VŽDY HODINU DOPŘEDU, PROTO KDYŽ SE CHCETE OBJEDNAT V 19.30 NA 20.00 BUDE UKAZOVAT, ŽE NENÍ VOLNÝ TERMÍN. VOLEJTE 604 213 325

Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci budeme ověřovat v její den telefonicky, nebo emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme.Prosíme, aby jste dodržovali PŘESNÝ ČAS VAŠI REZERVACE a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost na parkovišťi . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.