ONLINE OBJEDNÁVKA

Připravujeme pro Vás luxusní službu masáž s kombinací s vířivkou na terase. V podkroví s krbem, kde je již v provozu nová masérna. Vířivka bude v provozu od 1.6.2019. Dveře jsou společné s firmou okna FenStar, zazvoníte na zvonek Relax, v prvním patře vpravo.

Rezervační systém je nastaven, aby povolil rezervaci nejdříve hodinu dopředu, pokud chcete rezerovat termín ihned, neváhejte kontaktovat Vámi zvolenou masérku. Jen v případě, že Vámi zvolená masérka nezvedá telefon, kontaktujte Ivetu vedení studia 604 213 325.

Pokud Vám systém napíše při volbě Angels a Erotické masáži, že již není volný termín, neváhejte vyzkoušet Tantru - masérka Tamara, zaručuji spokojenost . Jak s vizáží , přístupem a podaním této vyjímečné masáže.

Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

Každá masérka má přidělenou masérnu. Prosíme tedy klienty, aby si 5 minut před masáží zavolali své masérce, a ta Vám sdělí číslo masérny. Vaše rezervace se schvaluje automaticky. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce.


MASÉRNA Č. 1

Tamara, Iveta


MASÉRNA Č. 2

MASÉRNA Č. 3

 Veronika


MASÉRNA V PODKROVÍ


Masérka Dominika, Kristýna, Monika a Viki nemají přidělenou masérnu. Pět minut před masáží volejte vaši masérce.


Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.