ONLINE OBJEDNÁVKA

 

NOVÉ INFORMACE PRO NAŠE KLIENTY - KORONA VIR REZERVAČNÍ SYSTÉM DO 1.4 UZAVŘEN. UDĚLALY JSME OPATŘENÍ , KLIENTI ZE ZAHRANIČÍ SE NEMOHOU OBJEDNAT. CO SE TÝČE DEZINFEKČNÍCH PROSTŘEDKŮ JSME ZÁSOBENI. NAŠE STUDIO JE NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI, KDE HYGIENA BYLA VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ. V KOUPELNÁCH PRO KLIENTY I PRO PERSONÁL JE K DISPOZICI DEZ.MÝDLO A DEZINFEKCE, KTERÉ SE STŘÍDAJÍ KAŽDÝ MĚSÍC, DLE DEZINFEKČNÍHO DENÍKU, KTERÝ JE VYVEŠEN V KAŽDÉ MASÉRNĚ. JAKO ODPOVĚDNÁ OSOBA SALONU SE ZARUČUJI ZA ZODPOVĚDNÝ PŘISTUP SVÝCH ZAMĚSTNANCŮ. NEBEREME SITUACI NA LEHKOU VÁHU.

AKCE HODINOVÉ MASÁŽE ANGELS A EROTICKÉ - 1500 Kč

Jelikož ekonomickou situaci chápeme a dotýká se i nás udělaly jsme pro vás AKCI ''BABIŠ''. :D  v rezervačním systému je jako první, prosím volte ji.

Rezervační systém je nastaven, aby povolil rezervaci nejdříve hodinu dopředu, pokud chcete rezerovat termín ihned a využít 30 min. angels masáž -  kontaktujte provozní studia 604 213 325.

Pokud Vám systém napíše při volbě Angels a Erotické masáži, že již není volný termín, neváhejte vyzkoušet senzuální smyslnou - masérka Tamara, zaručuji spokojenost . Jak s vizáží , přístupem a podaním této vyjímečné masáže.

Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

Každá masérka má přidělenou masérnu. Prosíme tedy klienty, aby si 5 minut před masáží zavolali své masérce, a ta Vám sdělí číslo masérny. Vaše rezervace se schvaluje automaticky. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. 

Poslední dobou se stáva, že klienti vytvoří rezervací na kterou nedorazí bez jakékoliv omluvy. Pokud klient nedorazí na svou rezervaci bez omluvy, při příští rezervaci zaplatí poplatek za nevyužitou rezervaci 500 kč. 


MASÉRNA Č. 1

Klára a Adélka


MASÉRNA V PODKROVÍ

Tamara a Veronika


Prosíme, aby jste dodržovali přesný čas vaši rezervace a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost na parkovišťi . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.