NAŠE ADRESA OSTRAVA ZÁBŘEH ŠALDOVA 1397/7

CHCETE MASÁŽ HNED DO PŮL HODINY? VOLEJTE 604 213 325
Připravujeme pro vás luxusní prostor masérnu s vířivkou se samostatným vchodem. Rodinný dům poslední v slepé ulici. V klidné části, parkování u pneuservisu zdarma. Již brzy od června bude spuštěna služba pro V.I.P. KLIENTY. Masáž s vířivkou, jste v prostoru jen vy a masérka. Tato služba bude mít samostatný vchod. Už se těšíte? My ještě více. Bohužel do června můžete potkat venku pracovníky zedníky. Může být o občas hluk. Prosím zvažte tyto okolnosti. A nebo využijte odpolední termíny od 14.00 a víkendy, kdy se kolem domu nepracuje. Chcete naprostou diskrétnost? Udělejte rezervaci o víkendu, v celém domě jste jen vy a masérka.


Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci budeme ověřovat v její den telefonicky, nebo emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme.Prosíme, aby jste dodržovali PŘESNÝ ČAS VAŠI REZERVACE a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost na parkovišťi . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.