NAŠE ADRESA OSTRAVA ZÁBŘEH ŠALDOVA 1397/7

CHCETE MASÁŽ HNED DO PŮL HODINY? VOLEJTE 604 213 325

 PARKOVÁNÍ U DOMU, NEBO PNEUSERVISU ZDARMA. MERUŇKOVÝ RODINNÝ DŮM V KLIDNÉ VILKOVÉ ČÁSTI V SLEPÉ ULICI. 

Drazí klienti s ohledem na aktuální ekonomické změny a nárůst nákladu na poskytování našich služeb jsme nuceni provést revizi cen. Od 1.12 dojde k navýšení cen. Věříme, že naše služby stále budou přinášet maximální pohodu a relaxaci. Děkujeme za vaši trvalou podporu.


ZIMNÍ VÍKENDOVÁ NABÍDKA, PRO NAŠE STÁLÉ KLIENTY

Každou víkendovou masáž si užijete ještě více ! Při každé rezervaci ( mimo 30 minutové masáže ) vám nyní darujeme po masáži 45 minutový vstup ZDARMA. Vaše pohodlí , je pro nás prioritou. (v sauně budete sám bez masérky )

 Pokud budete chtít službu využít, prosíme rezervujte ji v reserviu. Těšíme se na vaši návštěvu.


Masérka DIANA - je SISI z osobních důvodů, nemůže být mezi masérky. Její fotky jsou tady. Její  opravdová masáž Tantra či senzuální, je zcela v jiné dimenzi. Pokaždé co společně masírujeme pár, vidím její krásnou práci. Vidím kroutícího muže, do kterého proudí elektřina - má vnitřní orgasmus. Multi orgastický zážitek. Doporučuji tuhle profi masérku. 


Doporučuji i masérku Miu. Její prožívání sexuality a erotiky. Má to v sobě. 


Doporučuji i masérku Nicoletu, její něha a krása, je vyjimečná.


Znova jsme prodloužily pracovní dobu do 21:00


AKCE Šťastné pondělí 

Tento den, jsme pro Vás poskytly slevu na masáž 200 Kč  ( tato akce se nevztahuje na 30.min masáž a akci kamarádi, a žhavé masáže )


AKCE  V.I.P MASÁŽ S VÍŘIVKOU 

Tato služba, je exkluzivní ... Budete v naprosto v novém prostoru s vlastním vchodem, tím je zaručená naprostá diskrétnost. Voda ve vířivce, je pro každého klienta napuštěna čistá. Velká sprcha pro dva. Ve vířivce se osvěžíte sklenkou sektu s čerstvým ovocem. Po vířivce, následuje masáž. Službu si můžete zvolit v 60 minutové či 90.minutové délce. Děkujeme. Tuto službu můžete rezervovat on-line, telefonicky je lépe protože, může být volný termín dříve, než ukazuje rezervio 604 213 325

TENTO PROSTOR, LZE SOUKROMĚ PRONAJMOUT 150 MINUT - 3000 Kč

https://www.luxurywellness.cz/Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci, budeme možná ověřovat prosím do poznámky napište způsob komunikace volání, sms či emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme. Děkujeme za pochopení.Prosíme, aby jste dodržovali PŘESNÝ ČAS VAŠI REZERVACE a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím mám  pouze já majitelka studia. Jedná se o email a telefonní číslo.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.