NAŠE ADRESA OSTRAVA ZÁBŘEH ŠALDOVA 1397/7

CHCETE MASÁŽ HNED DO PŮL HODINY? VOLEJTE 604 213 325
 PARKOVÁNÍ U PNEUSERVISU ZDARMA. MERUŇKOVÝ RODINNÝ DŮM V KLIDNÉ VILKOVÉ ČÁSTI.
 


NOVINKA - erotická masáž, kdo si hraje nezlobí :-)  

Chcete se pobavit? Dát průchod své fantazii? Masérka v roli - školačka, policistka, letuška, jeptiška, pokojská, sekretářka, sestřička, divoká kočička. Pojďme si společně hrát. Tuto službu objednávejte u Veroniky a Kláry, u rezervace do poznámky, prosím uveďte roli.

AKCE Šťastné pondělí - Tento den, jsme pro Vás poskytly slevu na každou masáž 200 Kč + Šampaňské víno ( tato akce se nevztahuje na 30.min masáž a akci kamarádi.)


KONEČNĚ ... NOVÁ SLUŽBA - V.I.P MASÁŽ S VÍŘIVKOU AKCE 

Tato služba, je exkluzivní ... Budete v naprosto v novém prostoru s vlastním vchodem, tím je zaručená naprostá diskrétnost. Voda ve vířivce, je pro každého klienta napuštěna čistá. Velká sprcha pro dva. Ve vířivce se osvěžíte sklenkou sektu s čerstvým ovocem. Po vířivce, následuje masáž. Službu si můžete zvolit v 60 minutové či 90.minutové délce. Děkujeme. Tuto službu můžete rezervovat on-line, telefonicky je lépe protože, může být volný termín dříve, než ukazuje rezervio 604 213 325

TENTO PROSTOR, LZE SOUKROMĚ PRONAJMOUT 120 MINUT - 3000 KčProsíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci budeme ověřovat v její den telefonicky, nebo emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme.Prosíme, aby jste dodržovali PŘESNÝ ČAS VAŠI REZERVACE a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost na parkovišťi . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.