Od 25.6 je zdražena služba senzuální masáže 60. minut 2000 Kč, 90 minut 2700 Kč

od 8.7. je nová masérka Veronika spuštěna v systému.

ONLINE OBJEDNÁVKA -POZOR ZMĚNA ADRESY OSTRAVA ZÁBŘEH ŠALDOVA 1397/7, PROSÍME ZVONEK JE U BRANKY! ZVONEK U DVEŘÍ NEFUNGUJE.

Připravujeme pro vás luxusní prostor masérnu s vířivkou se samostatným vchodem. Rodinný dům poslední v slepé ulici. V klidné části, parkování u pneuservisu zdarma. Můžete parkovat i přímo před branou v jejím vjezdu, nebo před domem.


POKUD VÁM NEPŘIJDE POTVRZENÍ REZERVACE JE VE SPAMU, Z NAŠÍ STRANY TO VŽDY PLATÍ 

REZERVAČNÍ SYSTÉM JE NASTAVEN, VŽDY HODINU DOPŘEDU, PROTO KDYŽ SE CHCETE OBJEDNAT V 19.30 NA 20.00 BUDE UKAZOVAT, ŽE NENÍ VOLNÝ TERMÍN. VOLEJTE MASÉRCE, KTERÁ JE V TEN DEN OTEVŘENÁ V SYSTÉMU. 

Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci budeme ověřovat v její den telefonicky, nebo emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme.Prosíme, aby jste dodržovali PŘESNÝ ČAS VAŠI REZERVACE a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost na parkovišťi . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.