NAŠE ADRESA OSTRAVA ZÁBŘEH ŠALDOVA 1397/7

CHCETE MASÁŽ HNED DO PŮL HODINY? VOLEJTE 604 213 325

 PARKOVÁNÍ U DOMU, NEBO PNEUSERVISU ZDARMA. MERUŇKOVÝ RODINNÝ DŮM V KLIDNÉ VILKOVÉ ČÁSTI V SLEPÉ ULICI. NEVIDÍTE VOLNÝ TERMÍN? ZKUSTE PŮL HODINOVOU MASÁŽ.Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí. Při náhlému zrušení, třeba hodinu, nebo půl hodiny, bude vám účtován rezervační poplatek ve výši 300 Kč. Pokud s daným postupem nesouhlasíte, rezervaci prosíme nevytvářejte. Děkujeme za pochopení.


AKCE Šťastné pondělí 

Tento den, jsme pro Vás poskytly slevu na masáž 200 Kč na erotickou a angels masáž. ( nevztahuje se na 30.min masáž)


AKCE  V.I.P MASÁŽ S VÍŘIVKOU 

Tato služba, je exkluzivní ... Budete v naprosto v novém prostoru s vlastním vchodem, tím je zaručená naprostá diskrétnost. Voda ve vířivce, je pro každého klienta napuštěna čistá. Velká sprcha pro dva. Ve vířivce se osvěžíte sklenkou sektu s čerstvým ovocem. Po vířivce, následuje masáž. Službu si můžete zvolit v 60 minutové či 90.minutové délce. Děkujeme. Tuto službu můžete rezervovat on-line, telefonicky je lépe protože, může být volný termín dříve, než ukazuje rezervio 604 213 325

TENTO PROSTOR, LZE SOUKROMĚ PRONAJMOUT na 3 hodiny - 3000 Kč

https://www.luxurywellness.cz/Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci, budeme možná ověřovat prosím do poznámky napište způsob komunikace volání, sms či emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme. Děkujeme za pochopení.Prosíme, aby jste dodržovali PŘESNÝ ČAS VAŠI REZERVACE a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím mám  pouze já majitelka studia Iveta Szlaur. Jedná se o email a telefonní číslo.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.