ONLINE OBJEDNÁVKA 

POKUD VÁM NEPŘIJDE POTVRZENÍ REZERVACE JE VE SPAMU, Z NAŠÍ STRANY TO VŽDY PLATÍ 

REZERVAČNÍ SYSTÉM JE NASTAVEN, VŽDY HODINU DOPŘEDU, PROTO KDYŽ SE CHCETE OBJEDNAT V 19.30 NA 20.00 BUDE UKAZOVAT, ŽE NENÍ VOLNÝ TERMÍN. VOLEJTE MASÉRCE, KTERÁ JE V TEN DEN OTEVŘENÁ V SYSTÉMU. 

Vážení klienti, moc Vás prosíme, pokud využijete naše parkoviště, prosím parkujte pouze na RELAX, pokud to dáte na jinou firmu, bude klepat na dveře, at se přeparkuje. Je to pro všechny nepříjemné. Oni si to opravdu hlídají ! Pokud nechcete u nás parkovat, volné parkoviště je za restaurací Slunce u Svatebního salonu Karina. Děkujeme za pochopení.

Prosíme klienty, aby prioritně využívali on-line rezervační systém RESERVIO, které vám vše zjednoduší. Během pár vteřin vám systém ukáže vše potřebné k provedení rezervace. (typ masáže, masérka, čas apod.)

 Vaše rezervace se schvaluje automaticky. POKUD NEPŘIJDE POTVRZENÍ O REZERVACI JE ASI VE SPAMU Z NAŠI STRANY TO VŽDY PLATÍ. Pokud zadáte SMYŠLENÝ EMAIL, vaší rezervaci stornujeme. Na masáž prosím příjd'te v přesný čas, nikoliv o 10 minut dříve, nebo později. Pokud si střežíte diskrétnost volte čas třeba 10.15, nebo 18.45 je tak nulová pravděpodobnost, potkat klienta mířící v stejný čas k jiné masérce. Bohužel vaši PRVNÍ rezervaci budeme ověřovat v její den telefonicky, nebo emailem. Protože se nám množí dělaní falešných rezervací od konkurence. Pak již Vás kontaktovat nebudeme.

Poslední dobou se stává, že klienti vytvoří rezervací na kterou nedorazí bez jakékoliv omluvy. Pokud klient nedorazí na svou rezervaci bez omluvy, při příští rezervaci zaplatí poplatek za nevyužitou rezervaci 500 kč. 


MASÉRNA Č. 1

Klára , Tomáš, Natálie


MASÉRNA V PODKROVÍ

Tamara , Kristýna


Prosíme, aby jste dodržovali přesný čas vaši rezervace a nechodili dříve. Masérka musí dodržovat hygienické předpisy a připravit vše pro Vás, protože na čistotě a zásadách je náš salon založen. Proto se i za námi rádi vracíte. Pokud má klienta před vámi a vy přijdete o 15.minut dříve, tak to nestihne. A to už vůbec nezmiňuji diskrétnost na parkovišťi . Buďte prosím k sobě i k ostatním ohleduplní. Děkujeme za pochopení.

Pokud nebudete moci na Vámi vytvořenou rezervaci dorazit, ve Vašem rezervačním e-mailu je možnost  on-line zrušení této rezervace 2 hodiny před masáží. Tímto uvolníte místo pro klienty, kteří rádi tento čas využijí.


Rezervační systém je zcela diskrétní, přístup k rezervacím má pouze majitelka studia.

Vámi zadané údaje jsou v naprostém bezpečí.