Tantrické masáže v Ostravě

Malinko o tantře

Je jedno, jak vypadáte nebo jací jste. Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, nejde o cestu k cíli, je to dobrodružství a umění přijímat, odhalit magická zákoutí svého vědomí a schopností.

Je to tanec, který každá bytost svou existencí tančí. Je to list papíru, na který básník píše verše. Je to probuzení vlastní radosti a lásky ve všech. Je jako zaťukání na dveře domu, ve kterém žijeme, aniž bychom věděli, kolik má pokojů. Je to překvapení při otevírání dveří každého z nich a spatření, kolik světla do každého pokoje proniká. Je to pohled na vše božské v každém koutě a pocit být zrcadlem, v němž se odráží každé naše bytí. Je to rozvinuté umění doteku, který vás zaplaví vlnami radosti, umožní vám ponořit se do vlastního nitra a pak následně všechny své emoce uvolnit.

Slovo tantra znamená tkáň rozvíjející vědomí, k čemuž využívá různé umělecké, vědecké, mystické, jogínské, taneční, dýchací, masážní a duševní techniky. Snaží se člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových útrap, najít sám sebe ve svém niterném já. Je intenzivní, smyslná a též i intimní masáž celého těla, která uvolňuje stres, bloky a napětí. Celá tantrická masáž je ve své podstatě rituálem uctění muže nebo ženy. Něžnými, ale důkladnými doteky rozproudí Vaši vnitřní energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky, krásy, sebeuvědomnění, otevření se. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální. Snažíme se o to, abychom Vaše tělo probudili a vyživili, abyste se přes vědomý dotek, co nejvíce propojili s vlastním tělem. Tato masáž Vám může změnit kvalitu života na všech úrovních. Mně život doslova převrátila. Nikdy jsem takhle svou sexualitu a své emoce nevnímala, tak jako teď. Tantra je pro mě cesta a poznávání na celý život.

A malinko o tantrické masáži

Masáž probíhá na masérském lehátku, doba návštěvy je 120 min. Nejprve si s masérkou popovídáte u kávy nebo čaje. Co můžete od masáže očekávat s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzveme k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu – šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na dotek masérky a její energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaší jedinečnosti. Masérka Vás vyzve k ulehnuti na lehátko a odkládáte oba sarong. Pokud se domluvíte, může masérka zůstat v sarongu. Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty (šátky, peříčka, králičí rukavice). Olejová masáž, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo masérské hmaty – hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace, hra s napětím atd. Masérka vás vyzve, abyste se otočili a následuje olejová masáž celého těla včetně intimních partií Yony, nebo Lingamu a dechové techniky. Cílem masáže je vyhnout se ejakulaci, aby Vaše energie, kterou byste tím ztratili, ve Vás zůstala. Budeme se společně snažit dechovým cvičením, které graduje se zatnutím s výdrží, aby jste prožili velký tah, nebo-li vnitřní orgasmus. Masáž prostaty, je pouze po domluvě s masérkou. Na intimní partie možnost použití hygienických rukavic. Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Poté následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje s masérkou. 

Tato masáž  je jednosměrná. To znamená, že se masérky nedotýkáte. Vy jste přijímající. Nabízíme také variantu této nádherné masáže bez genitálií, cena je pak samozřejmě nižší. Provádíme i párovou masáž, pro ženu zajišťuji profesionálního maséra s certifikáty, které můžeme doložit (na zdravotní masáže i na celotělovou smyslnou masáž). Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny. Objednávejte u vedení a profesionální masérky Ivety.

Dokud tantrickou masáž nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tato masáž bude přinosem do Vašeho partnerského života.