Erotické masáže v Ostravě

erotická masáž
erotická masáž

Erotická masáž je plná vzrušení a erotického napětí. Jedná se o klasickou relaxační masáž okořeněnou erotikou. Masérka je zcela nahá nebo dle Vašich představ může mít na sobě prádlo, punčochy. Při erotické masáži se používá nahřátý masážní olej. Masérka používá techniky jako body to body (tělo na tělo) a k masírování používá celé své tělo včetně prsou a zadečku. Jedná se o erotickou masáž, a proto se masérka věnuje dostatečně dlouhý čas intimním partiím až do konce. Vše umocní zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat ladné křivky masérky.   Doba celé návštěvy 60 minut. 

Masáž penisu

tenga egg


Tenga egg
Tenga egg
masáž penisu s tenga egg
masáž penisu s tenga egg

Vychutnejte si masáž penisu a nechte o svou mužskou chloubu pečovat. Při masáži zažijete elektrizující vzrušení a dokonalé uvolnění. Dochází i k prokrvení a tím se zajištuje lepší funkčnost pohlavního orgánu.

Masáž penisu patří k nejoblíbenějším částem erotické masáže. Masérka se při ní pečlivě věnuje vašemu penisu, varlatům a tříslům. Něžné a hravé dotyky šikovných rukou vás přivedou k naprosté blaženosti. Používáme speciální hmaty a tahy, které jste nikdy nezažili. Během masáže, můžete dle Vašeho přání vyzkoušet masážní pomůcku Tenga egg viz. foto. Je to návlek na penis z měkké gumy. Vnitřní strana má vroubky, které Vás rozpálí na maximum. Tuhle erotickou pomůcku si odnášíte domů, jako dárek! Délka návštěvy je 45 minut.


Čtyřruční erotická masáž

se dvěma masérkami

Nechte se rozmazlovat od dvou masérek najednou, buďte odvážní a prožijte něco výjimečného! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena a intimní partie. Kombinací více masážních technik je erotická atmosféra umocněna ještě silnějším účinkem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost dopřejete si dvojitou dávku erotiky a žhavých doteků. Zaručujeme luxusní zážitek. Masáž trvá 60 minut, doba celé návštěvy 75 minut.


Erotická masáž není poskytování sexuálních služeb. Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže. Není možný ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit. Můžete se jemně dotknout prsou a zadečku, na genitálie není možné masérce sahat.