Masérky a průvodkyně doteku

Všechny masérky jsou nově foceny 20.9 2021

Fotky jsou neretušovány, opravdu takto masérky vypadají.


Klára - profesionální masérka

Jmenuji se Klára a je mi 29 let. Jsem temperamentní, okatá dívka s usměvavou tváří. Zdobí mě kaštanové vlasy a štíhlá postava. V mém životě panuje rovnováha mezi prací a hrou. Lidé rádi pobývají v mé přítomnosti a já jsem ráda s nimi. Celou dobu ti budu věnovat maximální péči , kdy zapomeneš na starosti všedního dne. Mé motto zní "Zítřejší myšlenky nech na zítřek a raduj se už dnes"

A má oblíbená masáž je LAP DANCE s MASÁŽÍ

 


Tamara - profesionální masérka

Tamara, ukončuje spolupráci s našim studiem, po čtyřech letech se loučí v měsíci září. Všem klientům, děkuje za přízeň.


Je mi 38 let a jsem krásná perfekcionistka. Žena narozená pod vládou Panny, která je pevně ukotvena v realitě, ale v srdci mám sny, kterým věřím a jdu si za nimi. Jako jediné znamení zvěrokruhu dokážu být současně absolutně praktická a božsky romantická. Nemám žádné iluze a možná proto faleš do mého života nepatří. Pro mě je pravda krása - a krása je pravda. Mimo andělské masáže, můžete se mnou v salonu Relax  zažít NOVINKU vzájemnou masáž a nebo senzuální smyslnou masáž. 


Veronika - průvodkyně doteku 

Ahoj má jméno je Veronika, je mi 37 let . Jsem atraktivní dlouhovláska s štíhlou postavou.  Díky tomu, že jsem ve vodním znamení a vládne mi modrý Neptun, jsem dost citlivá, velkorysá, loajální, pohodová, přizpůsobivá a jsem romantik. Nemám ráda hádky a chybí mi pevná vůle. Pro muže jsem ztělesněním ženskosti a jemné krásy. Jsem sice křehká kráska, která ale ví co od života chce...

Adriana - průvodkyně doteku 

Dovolte se mi představit, jsem  Adriana a je mi 26 let. Modrooká panenka s dlouhými hnědými vlasy.  Jsem žena ovládaná vzduchem pod ochranou Venuše . Sedmička  v mém jméně mi dává sílu a energii se kterou při smyslné masáži pracuji a snažím se Vám ji předat. V osobním životě miluji zvířata, což se projevuje na mé povaze. Jsem komunikativní, společenská, ale zároveň jsem tajemnou šelmou. Budu se na Vás těšit při masáži. Pracuji pouze od 16.00 do 19.00 A má oblíbená masáž je NURU. Ema - profesionální masérka

Jsem mladá, krásná a drobná dívka 25 let , pod vládou vody, díky tomu jsem nepředvídatelná. Ale zároveň soucitná a rozumím potřebám druhých. Někdy jsem tajemná a tichá a jindy divoká a nelítostná. Mým posláním má být snaha ukázat světu , jak může dotek, magickým receptem, pro spokojenou duši. 


                                                              Valérie - NEW

Mé jméno je Valérie, je mi 20 let a jsem ve studiu Relax benjamínek. Mám havraní dlouhé vlasy a k mým jiskrným očím si představte mírně spiklenecký výraz. :-) Jsem dívka společenská, milá a přímá. Nerada se nudím, proto se ráda učím novým věcem. Mým živlem je vzduch, potřebuji osobní svobodu. 


Karolína

Ahoj , jsem tmavooká  Karolínka, je mi 30 let. Mám dlouhé havraní vlasy a nádherné tělo. V této partě krásných žen, jsem tady nová. Jsem smyslná a vášnivá, díky mému znamení štíra, dokážu vycítit přesně co člověk potřebuje, aniž by mi o sobě něco řekl. Mám ráda dotek a vnímání jeden druhého, a takové ty věci mezi nebem a zemí ... Moc ráda tě zavedu do krásných chvil , které můžeme zažít spolu.