Masérky a průvodkyně doteku

Všechny masérky jsou nově foceny 20.9 2021


Klára - profesionální masérka

Jmenuji se Klára a je mi 29 let. Jsem temperamentní, okatá dívka s usměvavou tváří. Zdobí mě kaštanové vlasy a štíhlá postava. V mém životě panuje rovnováha mezi prací a hrou. Lidé rádi pobývají v mé přítomnosti a já jsem ráda s nimi. Celou dobu ti budu věnovat maximální péči , kdy zapomeneš na starosti všedního dne. Mé motto zní "Zítřejší myšlenky nech na zítřek a raduj se už dnes"

A má oblíbená masáž je LAP DANCE s MASÁŽÍ

 

Tamara - profesionální masérka


Je mi 38 let a jsem krásná perfekcionistka. Žena narozená pod vládou Panny, která je pevně ukotvena v realitě, ale v srdci mám sny, kterým věřím a jdu si za nimi. Jako jediné znamení zvěrokruhu dokážu být současně absolutně praktická a božsky romantická. Nemám žádné iluze a možná proto faleš do mého života nepatří. Pro mě je pravda krása - a krása je pravda. Mimo andělské masáže, můžete se mnou v salonu Relax  zažít NOVINKU vzájemnou masáž a nebo senzuální smyslnou masáž. 


Veronika - průvodkyně doteku 

Ahoj má jméno je Veronika, je mi 37 let . Jsem atraktivní dlouhovláska s štíhlou postavou.  Díky tomu, že jsem ve vodním znamení a vládne mi modrý Neptun, jsem dost citlivá, velkorysá, loajální, pohodová, přizpůsobivá a jsem romantik. Nemám ráda hádky a chybí mi pevná vůle. Pro muže jsem ztělesněním ženskosti a jemné krásy. Jsem sice křehká kráska, která ale ví co od života chce...

Adriana - průvodkyně doteku 

Dovolte se mi představit, jsem  Adriana a je mi 26 let. Modrooká panenka s dlouhými hnědými vlasy.  Jsem žena ovládaná vzduchem pod ochranou Venuše . Sedmička  v mém jméně mi dává sílu a energii se kterou při smyslné masáži pracuji a snažím se Vám ji předat. V osobním životě miluji zvířata, což se projevuje na mé povaze. Jsem komunikativní, společenská, ale zároveň jsem tajemnou šelmou. Budu se na Vás těšit při masáži. Pracuji pouze od 16.00 do 19.00 A má oblíbená masáž je NURU. 
Sára - průvodkyně doteku

Ahoj mé jméno je Sára a jsem v studiu beniamínek 23 let, nekuřačka s krásnou postavou. Vládne mi živel ohně, jsem aktivní tvor , plný energie. Zdobí mě iniciativa , aktivita a činorodý duch. Chtěla bych mít všechno hned - prostě netrpělivá, ale jsem i velkorysá a kamarádská. Vzrušuje mě vše nové a nepoznané.