Masérky a průvodkyně doteku


Vážení klienti, momentálně mají svou masérnu přidělenou pouze Monika dveře číslo 1,  Veronika dveře číslo 3 . Klára dveře č. 2. Těsně před masáží prosím zavolejte své masérce, do kterých dveří máte jít. Děkujeme.

MASÉRNA Č. 1

Monika, Iveta

MASÉRNA Č. 2

Klára


MASÉRNA  V PODKROVÍ 

Kristýna


MASÉRNA Č. 3

 Veronika


Masérka Tamara  nemá přidělenou masérnu. Před masáži se prosím informujte.


Veronika

Mé jméno je Veronika a je mi 27 let. Moje barva je červená a černá ... jakmile se mé oči setkají s vašimi, máte malou šanci utéct :-) Jsem žena pod vládou vodního živlu a vody mé duše ( rebelky ) jsou hluboké. Dřímá ve mě mnoho emocí, vášně a energie. Stejně jako umím být ledová a klidná, dokážu být i vášnivá a zuřivá. Dočkat ode mě se můžete čehokoliv, vždy to bude velmi intenzivní. A můj domací mazlík ? Pavouk - věnuji se teraristice. Mimo andělské masáže, jako jediná ve studiu Relax, nabízím NOVINKU masáž z 50 odstínů šedi. Že nevíte co to je? NEVYZKOUŠÍŠ ... NEVÍŠ

Moje masérna má číslo 3


Tamara 


Je mi 37 let a jsem krásná perfekcionistka. Žena narozená pod vládou Panny, která je pevně ukotvena v realitě, ale v srdci mám sny, kterým věřím a jdu si za nimi. Jako jediné znamení zvěrokruhu dokážu být současně absolutně praktická a božsky romantická. Nemám žádné iluze a možná proto faleš do mého života nepatří. Pro mě je pravda krása - a krása je pravda. Se mnou v salonu Relax můžete zažít NOVINKU vzájemnou masáž a nebo senzuální smyslnou masáž. Nemám přidělenou masérnu, před masáží se prosím informujte. 


Kristýna

Je mi 28 let. Jsem žena s krásnou tváří a zakládám si na svém soukromí. Oceňuji smyslové prožitky, obdivuji krásu a umění. Ráda cestují a poznávám nové lidi.  Zvířata a pobyt v přírodě mě nabíjejí do života. Jsem zkušenou, certifikovanou masérkou. Jako novinku si můžete se mnou užít službu NURU NURU a Lap dance s kombinací masáže. Moje masérna je v podkroví první patro.


Monika

Mé jméno je Monika, mám 40 let a jsem nekuřačka. Tohle co vidíte je jen číslo...má luxusní postava a pozitivní přístup k erotičnu, schová do kapsy i dvacítku . Jsem ženou na úrovňi, narozenou v ohnivém znamení. A právě proto jsem klidná a zároveň nebezpečná, mé ruce něžné a zároveň hoří, můj pohled hluboký a zároveň spalující. Má přítomnost Vás nabije, jako slunce svými paprsky, bez kterých již dlouho nebudete chtít být... Neváhejte vyzkoušet NOVINKU - klouzavý zážitek Nuru Nuru. Moje masérna má číslo 1. Jako jediná v některé dny pracuji do 22.00 h.


Klára - průvodkyně doteku

Jmenuji se Klára a je mi 29 let. Jsem temperamentní, okatá dívka s usměvavou tváří a  kaštanovými vlasy. V mém životě panuje rovnováha mezi prací a hrou. Lidé rádi pobývají v mé přitomnosti a já jsem ráda s nimi. Celou dobu ti budu vždy věnovat 100 % péči, kdy zapomeneš na starosti všedního dne. Mé motto zní: ''Zítřejší myšlenky nech na zítřek a raduj se už dnes'' V studiu relax jsem od 9.00 do 15.00 moje masérna má číslo 2Iveta Szlaur

Je mi 44 let a jsem majitelkou a zároveň odpovědnou osobou našeho salonu. Mé zaměření je na relaxační,  bylinnou masáž. Jako jediná provádím tantra masáž POUZE PRO ŽENY. Párovou masáž v dvojici s Tamarou. Nelze se ke mě objednat on-line, ale pouze telefonicky.