Masérky a průvodkyně doteku


Vážení klienti, momentálně mají svou masérnu přidělenou pouze Tamara dveře číslo 1,  Veronika a Lada dveře číslo 3, . Těsně před masáží prosím zavolejte své masérce, do kterých dveří máte jít. Děkujeme.

MASÉRNA Č. 1

Tamara, Iveta

MASÉRNA Č. 2

Adriana


MASÉRNA  V PODKROVÍ 


MASÉRNA Č. 3

 Veronika


Masérka Dominika ,Viky a Kristýna, Monika nemají přidělenou masérnu. Před masáži se prosím informujte.


Veronika

Mé jméno je Veronika a je mi 27 let. Moje barva je červená a černá ... jakmile se mé oči setkají s vašimi, máte malou šanci utéct :-) Jsem žena pod vládou vodního živlu a vody mé duše ( rebelky ) jsou hluboké. Dřímá ve mě mnoho emocí, vášně a energie. Stejně jako umím být ledová a klidná, dokážu být i vášnivá a zuřivá. Dočkat ode mě se můžete čehokoliv, vždy to bude velmi intenzivní. A můj domací mazlík ? Pavouk - věnuji se teraristice. Mimo andělské masáže, jako jediná ve studiu Relax, nabízím NOVINKU masáž z 50 odstínů šedi. Že nevíte co to je? NEVYZKOUŠÍŠ ... NEVÍŠ

Moje masérna má číslo 3


Tamara - průvodkyně doteku do tantry a energy

Je mi 37 let a jsem krásná, pracovitá, usměvavá žena ohnivého srdce, milující svobodu. Ráda překonávám své vlastní hranice a limity a zdánlivě nepřekonatelné výzvy. Tantra v mém životě odhalila nové priority a vyvedla mě se zajetých kolejí, na koleje poznání. U mě se můžete objednat tantru a energetickou terapii. Moje masérna má číslo 1. Tahle služba je sice rozdílná od erotické masáže...tantra je intenzívnější, není zkrátka povrchní. Vedení studia vřele doporučuje službu vyzkoušet v podání Tamary. Jako jediná v salonu provádím tuto službu, při zadavání on line objednávky neuvidíte mé jméno, zařadí Vás to ke mě automaticky.


Viki

Jmenuji se Viky, je mi 25 let. Jsem atraktivní blondýnka, vyzařující vřelost a klid. V mém životě panuje rovnováhá mezi prací a hrou. Lidé rádi pobývají v mé přitomnosti a ja jsem ráda s nimi. Celou dobu ti budu vždy věnovat 100 procentní péči, kdy zapomeneš na starosti všedního dne. Umím lidem naslouchat a má veselá mysl dokáže každého pozvednout. Mé motto ''Zítřejší myšlenky nechej na zítřek a raduj se už dnes.'' Jsem zkušenou profesionální masérkou.

Těším se na tvou první návštevu i na tu další. :)


Monika

Mé jméno je Monika. Někdy není potřeba slov a prezentací. Jsem profesionální masérkou a ženou na úrovňi. Pojďme spolu prožít přítomný okamžik.Kristýna

Je mi 28 let. Jsem žena s krásnou tváří a zakládám si na svém soukromí. Oceňuji smyslové prožitky, obdivuji krásu a umění. Ráda cestují a poznávám nové lidi.  Zvířata a pobyt v přírodě mě nabíjejí do života. Jsem zkušenou, certifikovanou masérkou. 


Adriana

Jmenuji se Adriana a je mi 25 let. Jsem smyslná dívka, která dělá co ji v životě baví a co ji naplnuje. Jako jediná v salonu Relax, tě zasvětím do blaha NURU masáže. Ještě nejsem propojená s rezervačním systémem, objednávejte prosím přes vedení studia 604 213 325

Iveta

Je mi 43 let a jsem majtelkou a zároveň odpovědnou osobou našeho salonu. Mé zaměření je na relaxační, energetickou, bylinou masáž. Jako jediná provádím tantra masáž POUZE PRO ŽENY. Párovou masáž v dvojici s Tamarou. Při zadavání on line objednávky neuvidíte mé jméno, zařadí Vás to ke mě automaticky.


Dominika

Jmenuji se Dominika a mám 23 let. Jsem dívka, která je ovládaná vzduchem pod ochranou Venuše. Čtyřka v mém jméně mi dává Sílu a Energii, se kterou při smyslné masáži pracuji a snažím se Vám ji předat. Dokážu vycítit, co právě potřebujete. V osobním životě miluju zvířata, což se projevuje na mou povahou. Jsem komunikativní, společenská, ale zároveň jsem tajemnou šelmou. Budu se na vás těšit při masáži. Jsem certifikovanou masérkou.