Masérky a průvodkyně doteku


Vážení klienti, momentálně mají svou masérnu přidělenou pouze Tamara č.1, Bára a Veronika č. 3, Anita -podroví. Těsně před masáží prosím zavolejte své masérce, do kterých dveří máte jít. Děkujeme.

MASÉRNA Č. 1

Tamara, Iveta

MASÉRNA Č. 2


MASÉRNA  V PODKROVÍ 

Anita

MASÉRNA Č. 3

Bára, Veronika


Masérka Dominika ,Sára a Kristýna nemají přidělenou masérnu. Před masáži se prosím informujte.


Bára

Jsem 23letá modrooká blondýna Bára, vždy pozitivní, usměvavá a s velkým smyslem pro humor :-)  Silná, energická, tolerantní a bez předsudků. Říkám, co si myslím, vím, co chci a umím si za tím jít. Můj živel je oheň a v mém srci se skrývá dobrodruh. Jsem dívkou, co Vám pomůže najít své ztracené iluze a sny ... Má masérna má číslo 3. Zkouším svému životu dát nový směr a proto má cesta masérky k 31.3 je u konce. Chci tady poděkovat všem svým klientům za přízeň, kterou jste mi po celou dobu v salonu Relax projevovali.


Veronika

Mé jméno je Veronika a je mi 27 let. Moje barva je červená a černá ... jakmile se mé oči setkají s vašimi, máte malou šanci utéct :-) Jsem žena pod vládou vodního živlu a vody mé duše ( rebelky ) jsou hluboké. Dřímá ve mě mnoho emocí, vášně a energie. Stejně jako umím být ledová a klidná, dokážu být i vášnivá a zuřivá. Dočkat ode mě se můžete čehokoliv, vždy to bude velmi intenzivní. A můj domací mazlík ? Pavouk - věnuji se teraristice. Mimo andělské masáže, jako jediná ve studiu Relax, nabízím NOVINKU masáž z 50 odstínů šedi. Že nevíte co to je? NEVYZKOUŠÍŠ ... NEVÍŠ

Moje masérna má číslo 3


Tamara - průvodkyně doteku do tantry a energy

Je mi 37 let a jsem krásná, usměvavá žena ohnivého srdce, milující svobodu. Ráda překonávám své vlastní hranice a limity a zdánlivě nepřekonatelné výzvy. Tantra v mém životě odhalila nové priority a vyvedla mě se zajetých kolejí, na koleje poznání. U mě se můžete objednat tantru a energetickou terapii. Moje masérna má číslo 1. Tahle služba je sice rozdílná od erotické masáže, ale vedení studia vřele doporučuje službu vyzkoušet v podání Tamary.

Dominika

Jmenuji se Dominika a mám 23 let. Jsem dívka, která je ovládaná vzduchem pod ochranou Venuše. Čtyřka v mém jméně mi dává Sílu a Energii, se kterou při smyslné masáži pracuji a snažím se Vám ji předat. Dokážu vycítit, co právě potřebujete. V osobním životě miluju zvířata, což se projevuje na mou povahou. Jsem komunikativní, společenská, ale zároveň jsem tajemnou šelmou. Budu se na vás těšit při masáži. Jsem certifikovanou masérkou.

Anita- průvodkyně doteku

Dovolte se mi představit... jsem brunetka je mi 22 let. V salónu Relax zcela  novou průvodkyní doteku. Nezůstávám vklidu, jsem pohyblivá, povětšinou zábavná, bojovná a hezká. Jsem ve znamení střelce. Miluji komunikaci s lidmi, otevřené vztahy a upřímnost. A musím to znínit Muže. Jsem přátelská sympatická, pozitivní bytost se kterou si každý z Vás přijde na své. Má masérna je taky nová a to v podkroví. Se mnou prosím volte pouze službu Angels.


Sára

Mé jméno je Sára a je mi 25 let. Jsem přitažlivá a nevšední brunetka s modrýma očima, veselé a milé povahy. Ráda si hraju a vymýšlím nové věci - stereotyp do mé práce, kterou mám ráda a která mě i naplňuje... nepatří. Jsem již 3 rokem profesionální masérka a věřím, že masáž v mém podání se stane pro Vás nevšedním zážitkem.  

Kristýna

Je mi 28 let. Jsem žena s krásnou tváří a zakládám si na svém soukromí. Oceňuji smyslové prožitky, obdivuji krásu a umění. Ráda cestují a poznávám nové lidi.  Zvířata a pobyt v přírodě mě nabíjejí do života. Jsem zkušenou, certifikovanou masérkou. Má masérna má číslo 2