Masérky a průvodkyně doteku

Diana - profesionální masérka

Jsem Diana je mi 28 let.  Svou energii našim klientům  předávám ve vlnách , krůček po krůčku stupňuji a zase uzemňuji. Stačí se naladit, ke každému přistupuji individuálně. Díky mé silné epatii společně odhalíme, co máš rád nejvíce a vychutnáme si jedinečnou sílu okamžiku, jsem teď a tady. Pracuji také terapeuticky, nestyďte se otevřeně mluvit. První kurzy na relaxační masáže a terapie jsem začala před 11 lety. Setkáni s tantrou před 10 lety - aktivně se jí věnuji 9 let a stále je se co učit, vždyť se jedná o životní styl. Už jste někdy zažili vnitřní orgasmus? Představte si, že vámi celým tělem , jde doslova elektrický proud . Málo která masérka, tohle dokáže.  Moje srdcovka je tantrická masáž a Senzuálně smyslná masáž.


Mia - průvodkyně doteku - nově nafocena 22.8 2023

Krásný den přeji, pánové. Ráda se vám představím. Moje přezdívka je Mia, je mi 29 let. Jsem rudovláska se smyslnou ženskou postavu s upraveným poprsím. Tíhnu k extrémům a hloubce. Podléhám k vášním, jsem odhodlaná, náročná , trpělivá i tvrdohlavá. Přesně vím co chci a umím si na to počkat. Podvod a klam neodpouštím. Každou laskavost mnohonásobně vrátím. Právě absolvuji kurz rekondičních sportovních masáží, protože mě masírování baví.  Moje oblíbená masáž je NOVINKOU ! Žhavá masáž.


Nicoleta

Dovolte se mi představit, jsem Nicoleta je mi 22 let. Modrooká panenka s dlouhými tmavými vlasy. Mám nádhernou postavu s upraveným poprsím. Masíruji  ráda a zkušenosti již mám. Jsem mladá dívka, něžná měsíční víla, ale i malinko potřeštěná. Miluji něhu, něžnost, rafinovanost a věrnost. Moje krása spočívá v starostlivosti a péči o druhé. Rodina je u mě na prvním místě. Věř, že masáž u mě, budeš chtít 100% zopakovat. Moje oblíbená masáž je Vzájemná


Ondra - průvodce doteku

Milé dámy a pánové, dovolte se mi Vám představit. Mé jméno je Ondra 27 let a jsem bisexuál. Jsem zrozen pod vládou živlu země , s ní souvisí i odpovědnost , spolehlivost a touha po úspěchu. Jsem spíše plaché povahy, ale na druhou stranu jsem rád, když můžu svoji společnost pobavit. Masáže miluji, dokážu se maximálně nacítit a prožít ji s vámi. Umím ocenit hezké věci , umění i literaturu. Ve studiu Relax nabízím senzuální smyslnou masáž, tantrickou masáž, nebo V.I.P službu masáž s vířivkou a saunou. Lze se u mě objednat, přes reservio víkendy a nebo telefonicky 604 213 325. Studio Relax, Vám na vyžádání zašle i foto obličeje. Budu se na Vás moc těšit.


Sabina

Krásný den přeji páni. Dovolte se mi představit. Jmenuji se Sabina je mi 22 let. Jsem dlouhovlasá brunetka se zelenými oči a štíhlounké postavy. Ve volném čase se ráda věnuji sportu, profesionálnímu modelingu. Ráda vařím a peču, věnuji se ráda rodině a práci. Charakterizuji se , jako laskavá bytost s velkým srdcem, upřímná, milá. Přitažlivá a taky tvrdohlavá a hlavně SVÁ. Masážím se věnuji již dva roky a musím říct, že je to práce u které se zrelaxují a vypnou ne jen klienti, ale i já. Spokojenost na vaši straně, je i má spokojenost.  Moje oblíbená masáž je Body to Body, nebo-li tělo na tělo. Tu umím opravdu dobře a baví mě. Budu se na Vás moc těšit.