Tantrická masáž

Je jedno, jak vypadáte nebo jací jste. Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, nejde o cestu k cíli, je to dobrodružství a umění přijímat, odhalit magická zákoutí svého vědomí a schopností.

Je to tanec, který každá bytost svou existencí tančí. Je to list papíru, na který básník píše verše. Je to probuzení vlastní radosti a lásky ve všech. Je jako zaťukání na dveře domu, ve kterém žijeme, aniž bychom věděli, kolik má pokojů. Je to překvapení při otevírání dveří každého z nich a spatření, kolik světla do každého pokoje proniká. Je to pohled na vše božské v každém koutě a pocit být zrcadlem, v němž se odráží každé naše bytí. Je to rozvinuté umění doteku, který vás zaplaví vlnami radosti, umožní vám ponořit se do vlastního nitra a pak následně všechny své emoce uvolnit.

Slovo tantra znamená tkáň rozvíjející vědomí, k čemuž využívá různé umělecké, vědecké, mystické, jogínské, taneční, dýchací, masážní a duševní techniky. Snaží se člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových útrap, najít sám sebe ve svém niterném já. Je intenzivní, smyslná a též i intimní terapie celého těla, která uvolňuje stres, bloky a napětí. Ve své podstatě rituálem uctění ženy. Něžnými, ale důkladnými doteky rozproudí Vaši vnitřní energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky, krásy, sebeuvědomnění, otevření se. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální. Snažíme se o to, abychom Vaše tělo probudili a vyživili, abyste se přes vědomý dotek, co nejvíce propojili s vlastním tělem. Tantra Vám může změnit kvalitu života na všech úrovních. Mně život doslova převrátila. Nikdy jsem takhle svou sexualitu a své emoce nevnímal, tak jako teď. Tantra je pro mě cesta a poznávání na celý život.

Probíhá na masérském lehátku či na masírovací podložce na zemi viz. foto. Nejprve si popovídáme u kávy nebo čaje. Co můžete očekávat a s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzveme k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu - šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na dotek a energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaší jedinečnosti. Budete vyzváni k ulehnuti na lehátko .Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty (šátky, peříčka, králičí rukavice). Olejová dotek, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo jiné - hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace, hra s napětím atd. Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Poté následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje.

Je jednosměrná. Vy jste přijímající. Provádíme i párovou tantru. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny.

Dokud tantru nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tento zážitek, bude přinosem do Vašeho partnerského života. Vyberte si délku masáže 60 min. 90 min. 120 min.