BDSM

Postupem času přicházíme na to že se muži  i ženy se rády odevzdají dominanci ženy, dominanci ženy pouze lehkou formou .Postupem času přicházíme na to že se muži rádi odevzdaji dominanci ženy, dominanci ženy pouze lehkou formou. Můžete se těšit na masáž penisu s pomůckou tenga egg. Masáž s prvky BDSM se nese na vlně otroctví a škádlení. Zahrnuje širokou škálu aktivit, například svazování, spanking, hrubý dotek, ale běžně i hlazení a mazlení. Obvyklé je také používání sexuálních pomůcek, jako jsou biče, pouta nebo pásky na oči.Láká vás svazování, otroctví či škádlení? Milujete fetiš? Chcete být alespoň na chvíli poslušným otrokem své paní? Nebo jen toužíte vyzkoušet něco nového, netradičního, "zakázaného"? Pak je BDSM masáž přesně tím, co hledáte.Využívá sílu hry a pomůcek které vás dovedou k odevzadání a prožití emocí o kterých jste ani netušili, že v sobě máte.Masáž s prvky BDSM se nese na vlně otroctví a škádlení. Zahrnuje širokou škálu aktivit, například svazování, spanking, hrubý dotek, ale běžně i hlazení a mazlení. Obvyklé je také používání sexuálních pomůcek, jako jsou biče, pouta nebo pásky na oči. Tenga egg si odnášíte jako dárek.Věříme že tato varianta masáže Vám rozšíří obzory a obohatí váš partnerský sexuální život. Tento prožitek, vám poskytne Mia a Katrin. 

Jelikož základem BDSM praktik, a tedy i masáže, je vzájemný respekt a souhlas všech zúčastněných, masérka s vámi před započetím masáže probere vaše limity, touhy a co od masáže očekáváte. Nebojte se s ní otevřeně mluvit o svých představách. Naše masérky jsou profesionálně proškolené a poskytnou vám tak přesně takový erotický zážitek, jaký hledáte.

Masérka je při masáži buď nahá nebo oblečená do rajcovního latexového prádla či kostýmu, který pro vás ráda doplní domino maskou. Záleží na tom, co si budete přát a jaké oblečení vyberete. Tady ale vaše převaha končí. V následujících chvílích přebírá dominantní roli masérka, která vám ukáže zcela nový svět – svět nespoutané rozkoše.

Fotogalerie