Masáže pro ŽENY

V našem studiu si můžete vybrat z dvou druhů masáží

- Tantrická masáž

- Sensualní smyslná masáž

- 50 odstínů šedi ( nelze objednat přes rezervační systém, ale pouze telefonicky )


CO JE VŮBEC TANTRA?

Tohle sanskrtské slovo má více významů, z nichž jeden je vlákno, nit, která vše spokuje do jednoho celku. Tantra je o spojování všeho, co se rozdělilo, o léčení , sjednocování a vytváření úplnosti.  Také může znamenat neustálý proces vykonávání obřadu. Tantra je duchovní cesta vedoucí k lásce, meditaci, poznání sama sebe .Pracuje s  tělem, sexuální energí, vibracemi zvuku, dechem i myslí. Tantra je rozsáhlá stará nauka. Člověk ji může zasvětit celý život, a přesto se ji dotkne jen na povrchu. Masáž erotického procitnutí vás dovede hluboko do vašeho nitra a rozšíří vaše vnímání sebe sama. Umí uvolňovat toxiny a léčit dávná sexuální traumata. Sjednotí vaši sexualitu a spiritualitu. 


CO VÁM MŮŽE TANTRA PŘINÉST?

  • Prožívat bohatší a více naplňující sexuální život
  • Dovolit si být živější, zářivější a svobodnější
  • Otevřít své srdce a pocítit více lásky
  • Propojit duchovní zkušesnoti s fyzickým tělem
  • Naučit se pracovat s energií
  • Vyjasnit a vyléčit problémy ve vztahu
  • Vyléčit vnitřní trhliny a konflikty v sobě samotné
  • Vyléčit sexuální traumata z minulosti
  • Překonat strach z intimity

 Tantra je cestou touhy a ve skutečnosti pohlíží na touhu jako na prostředek probuzení, pakliže tento prostředek používáte správným způsobem. Odsuzujeme-li cokoliv, co se týká intimity, potlačujeme tím vlastní přirozenou potřebu, kterou se následně snažíme nahradit a vytěsnit nakupováním, jídlem, alkoholem, drogami, pornem, televizí a sociálními médii. Nakonec v nás však po snaze dosáhnout uspokojení prostřednictvím těchto vnějších prostředků zůstává jen pocit vnitřní prázdnoty. Tantra nám pomůže konečně prožívat vlastní život ve vlastním těle bez pocitu viny a nebo studu. Konečně můžeme jen tak být...

tantrická masáž


Masáž je mocný prostředek k předávání tantry. Zkušenější praktik tantry může vlastně skrze dotek předat to čemu se říká aktivace energie. Přijímající tak může otevřít sve energetické kanály a prožít skutečný tok tantrické energie. Jedním z hlavních cílů tantrické masáže je odblokovat místa na těle, která jsou zatuhlá či doslova uvězněná. Lidský energetický systém se skládá ze sedmi vrstev energetických těl v rámci aury. Čakry se nacházejí v první vrstvě jednohmotné energie a jsou vodičem, který rozvádí energii. Jejich zdraví a integritu podpoříme zemitým životním stylem a pozitivními a láskyplnými myšlemkami o sobě i o světě. Slovo čakra znamená kolo světla. Toto kolo pohání naši životní sílu. Zvířata mají až tři čakry. Lidé mají sedm hlavních a dvacet jedna vedlejších čaker. Všechny čakry jsou na sobě vzájemně závislé. pokud je jedno z energetických center nefunkční, ostatní jej budou nahrazovat, aby se udrželo proudění životní síly v chodu.Jak tantrická masáž probíhá ?


Masáž probíhá na masérském lehátku. Nejprve si se mnou popovídáte u kávy nebo čaje, či vína. Co můžete od masáže očekávat s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzvu k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu - šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na dotek maséra a její energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaší jedinečnosti. Dle přijímajících žen, je tato část masáže, tím nejsilnějším zážitkem. Poprosím Vás o položení na lehátko. Nejdříve bude pečováno o vaše tělo ze zadu. Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty (šátky, peříčka, králičí rukavice). Olejová masáž, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo masérské hmaty - hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace, hra s napětím, roztáčení čaker atd.V tantrické masáži jsou doteky cíleně pěstovány formou drobných rituálů. Budeme se společně snažit společně vědomě dýchat. Zhluboka, dlouze, plně, hlasitě.  Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Poté následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje s masérem. 

Tato masáž je jednosměrná. To znamená, že se maséra nedotýkáte. Vy jste přijímající. Provádíme i párovou masáž. Jedním z cílů tantrické masáže je odbourat obavy, překážky a sexuální bloky a věnovat partnerům více vnitřní svobody. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny.

Dokud tantrickou masáž nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tato masáž bude přínosem do Vašeho partnerského života. 

Žena zasvěcuje skrze svou jóni, skrze kterou se muž v minulém životě narodil. Žena zasvěcuje skrze svá prsa, která muž v minulém životě sál. Žena zasvěcuje skrze svá ústa, která kdysi něžně muže uklidňovala. Protože ŽENA je tou nejvyšší zasvětitelkou do tantry.