Španělská antistresová celotělová masáž včetně intimních partií

Popis

Život ve velkých městech a každodenní obrovská fyzická a mentální zátěž, nám velice často zabraňuje myslet na sebe a zabývat se sebou samotným. Nemalé starosti a útrapy v každodenním životě u nás pak vyvolává stabilní stres, jehož následkem je chronická únava,
která pak vyvolává různá onemocnění.
V současné době se nám snaží pomoci jak zdravotnická zařízení, tak salony, které používají různé procedury. Jednou z těchto nápomocných procedur je PROTISTRESOVÁ MASÁŽ.

Čím je tato masážní technika tak dobrá?
Španělská protistresová masáž – nezbytná procedura pro ty osoby, u kterých je veliké napětí a emocionální činnost, pro ty, které žijí ve velkých městech a potýkají se s vysokým pracovním nasazením.
– Masáž aktivuje pokožku (kůži)
– Bojuje s chronickou únavou
– Zvyšuje imunitu a zlepšuje spánek
– Odstraňuje svalové napětí
– Uklidňuje nervový systém
– Tonizuje oběhový systém
– Normalizuje funkci kardiovaskulárního systému

Ve výsledku je poté masírovaný pozitivnější a sebevědomější.

Antistresová masáž obsahuje složitý komplex různých manipulací působící zároveň na několika úrovních: fyzických, biochemických, psychologických.

Po masáží se do činností zapojují všechny antistresové mechanizmy, které jsou skryté v organizmu, při tom probíhá aktivace práce svalů, mozku a dalších systémů organizmu.

Antistresová masáž je vynikajícím prostředkem, která zvyšuje každodenní psychoemocionální stabilitu. Masáž je doporučována preventivně a ne až v naléhavých případech.

Masáž probíhá na masérském lehátku. Dle přání může mít masérka na sobě spodní prádlo. 

Intimní partie mohou být zahrnuty, pokud to půjde přirozeně prostě samo.