Masáže v Ostravě

Novinka ! Španělská protistresová celotělová masáž

Vítejte v našem masérském salonu, kde vám přinášíme novinku v oblasti relaxace - španělskou proti stresovou celoťelovou masáž. Zažijte jedinečnou kombinaci technik, které uvolní vaše svaly a odstraní každodenní napětí. Přijďte si dopřát chvíle klidu a odpočinku, a dovolte nám poskytnout vám únik od každodenního stresu. Masáž probíhá na masérském lehátku, dle přání může mít masérka pouze erotické prádlo.

Erotická masáž, kdo si hraje nezlobí : -)

Chcete se pobavit? Dát průchod své fantazii? Masérka v roli - školačka, policistka, letuška, jeptiška, pokojská, sekretářka, sestřička, nebo extrém latexová Lady? Pojďme si společně hrát.

Novinka ! žhavá masáž, aneb dívej se na mě, jak to mám ráda

V Ostravě, jako první salon, nabízíme službu, která Vás rozžhaví. Masérka používá erotické hračky, které si sám vyberete. Staňte se divákem, této vzrušující podívané a nenechte si ujít jediný detail !

Body to Body

Název mluví za vše. Masáž je kontaktní tělo na tělo. 

Masáž lingam ( penis ) 30 min

Masérka se věnuje pouze penisu. Oddaluje orgasmus, a tím dovršíte intenzivního vrcholu.

Angels - 30 min.

Máte málo času? Tato služba je určena pro Vás. Masérka masíruje tělo pouze z přední části, dovede Vás směr extáze.

Footjob - 30 min.

K masáži Vašeho těla pouze zepředu, zvlášt vašich intimních partií v závěrečné fázi, využije masérka nohou.

Masáž lingam ( penisu ) 60 min.

Masérka používá intuici a vnímá vaše vzrušení , aby pomalým - rychlým, jemným - silným pohybem rukou, ukojila vaše sexuální potřeby. V průběhu tohoto času, od začátku masáže budete ležet na zádech a masérka několikrát Vás přivede k téměř k vrcholu a zpět. Tím se uvolní vaše napětí a rozšíří tok energie po celém těle , myslí, ale i Vaši duše.

Masáž z 50 odstínu šedi

Postupem času přicházíme na to že se muži rádi odevzdaji dominanci ženy, dominanci ženy pouze lehkou formou. Chcete být spotán? Plnit úkoly? masírováni s Tenga egg? Při téhle masáži se nudit nebudete!

Nuru Nuru

Nuru masáž je jedinečný zážitek, při kterém se dohromady spojí všechny Vaše smysly a nebudou to jen ruce, ale celé vaše tělo, kterým poskytneme potěšení tak vysoké, že ho ani není možné popsat... to prostě musíte zažít.

Senzuální smyslná 

Může jít doslova o multismyslový zážitek!. Masérka po celou dobu masáže pracuje tak aby, prodlužovala vaše vzrušení. Proto vaším erotogenním zónám je věnována mimořádná péče.

Vážení klienti, v celkovém času všech našich hodinových služeb je zahrnuta sprcha před i po masáži.

Masáž trvá čistého času cca 50 minut.