Senzuální smyslná masáž

Možná si  pokládáte otázku, proč přijít na celostní smyslnou masáž...

Celostní smyslná masáž pro muže je nádherná cesta, jak lépe do větší hloubky poznat svoje tělo. Je to úžasný nástroj, který  dává příležitost poznat naplno sílu své sexuality, sílu svého vlastního těla i intenzitu potěšení a radosti, kterou mohou ve svém těle prožívat.

  • Naučíte se milovat své tělo
  • Zvýší se Vám sebevědomí
  • Zažijete mnohem intenzivnější orgasmus.
  • Kromě bezprostředních účinků na tělo i psychiku, přináší především hluboký zážitek, který si  můžete přenést do svého vlastního sexuálního života.

Senzuální je v podstatě každá masáž. Nervová zakončení v pokožce, a Jsou jich miliony, citlivé reaguj na sebemenší dotek. Při masáži se ale zapojují i další smysly: Cítím vůní oleje, nasloucháme rytmu hudby, vnímám hmaty, působí na nás vizuální vjem ... Může jít doslova o multismyslový zážitek!. Masérka po celou dobu masáže pracuje tak aby, prodlužovala vaše vzrušení. Proto vaším erotogením zónám je věnována mimořádná péče.

Průběh sezuální masáže

Nejprve si zvolíte délku masáže, v nabídce máme jak 60 minutovou tak 90 minutovou.

Při krátkém seznámení s masérkou si u nápoje vyberete vonný aromaterapeutický olej s afrodiziakalními účinky. Je možné probrat i záměr a představu s jakou na masáž přicházite. Samotná masáž bude probíhat na masírovací podložce na zemi. Začátek masáže je VE STOJE  , jste oblečeni v sarongách, které pak masérka odloží. Začne úvodní rituál, který slouží k navázaní energie a vašeho celkového zklidnění. Přes nohy, krk a záda až na erotogení zóny na prsou do oblasti genitálii. Za použití speciálních olejů, vonné essence a tradiční hudby, přítmí a tepla, což patří ke správné atmoséře vás pak přenesou někam hodně daleko... Při výběru této masáže se můžete masérky zlehka dotknout. Na genitálie masérce nelze sahat. Masérka u této masáže pracuje i technikou tělo na tělo. 


TUTO MASÁŽ STUDIO DOPORUČUJE MÁ OPRAVDU ZAČÁTEK A KONEC...PROMYŠLENÁ DO DETAILU.