Senzuální smyslná masáž

Možná si ženy pokládají otázku, proč přijít na celostní smyslnou masáž....

Celostní smyslná masáž pro ženy je nádherná cesta, jak lépe do větší hloubky poznat svoje tělo. Je to úžasný nástroj, který ženám dává příležitost poznat naplno sílu své sexuality, sílu svého vlastního těla i intenzitu potěšení a radosti, kterou mohou ve svém těle prožívat.

  • Naučíte se milovat své tělo
  • Zvýší se Vám sebevědomí
  • Zažijete mnohem intenzivnější orgasmus.
  • Kromě bezprostředních účinků na tělo i psychiku, přináší především hluboký zážitek, který si žena může přenést do svého vlastního sexuálního života.

Senzuální je v podstatě každá masáž. Nervová zakončení v pokožce, a Jsou jich miliony, citlivé reaguj na sebemenší dotek. Při masáži se ale zapojují i další smysly: Cítím vůní oleje, nasloucháme rytmu hmat, hudbě, působí na nás vizuální vjem ... Může jít doslova o multismyslový zážitek! 

Průběh sezuální masáže

Nejprve si zvolíte délku masáže, v nabídce máme jak 60 minutovou tak 90 minutovou.

Při krátkém seznámení s masérem si u nápoje vyberete vonný aromaterapeutický olej s afrodiziakalními účinky. Je možné probrat i záměr a představu s jakou na masáž přicházite. Samotná masáž bude probíhat  na masírovací podložce na zemi. Neskutečně vzrušující je již pouze to, že masér nepoužívá pouze ruce, ale celé tělo, aby vás masíroval doslova na každém místě vaší kůže. Přes nohy, krk a záda až na erotogení zóny na prsou do oblasti genitálii. Za použití speciálních olejů budou po sobě těla klouzat, vonné essence a tradiční hudba, přítmí a teplo, což patří ke správné atmoséře vás pak přenesou někam hodně daleko. Při výběru této masáži je opětování lehkých dotyků na maséra vítáno.

Pokud by jste raději přivítaly ženskou energii volte masérku. Rezervovat se můžete na čísle 604 213 325