STUDIO RELAX

Chceme, abyste zapomněli na to, co je venku (stres, spěch, neomalené chování druhých, starosti) a přešli do světa masáže - klidu a vnímání doteků a dechu. Masáž je o přijímání. Můžete si plně vychutnat roli přijímajícího, kdy nedochází k tomu, co se tak často v životě děje, že něco oplácíte.

Masážní studio  se nachází ve vilkové klidné části Ostravě -Zábřehu .Garantuji diskrétní prostředí. Občerstvení (nealko, espresso, Habánské víno) a sprcha je samozřejmostí. Bezpečné parkování zajištěno. Můžete parkovat přímo před domemem, který je poslední v slepé ulici. A nebo u pneuservisu, který je před námi je velké parkoviště. Čistota a úroveň je na prvním místě. Používáme jednorázová prostěradla, dezinfekce prádla, masérna je vždy vytírána a povrchově čištěna s dezinfekčním prostředkem. V masérnách a koupelnách jsou vedeny dezinfekční deníky. Nabízíme i možnost použití hygienických rukavic.


Vystavujeme platební doklady. Můžete uplatnit Sodexo poukazy a Benefit plus.

Vyberte si masáž, která vám sedne časově, finančně i popisem. Každou si zamilujete! Pokud se nedovoláte, přijímáme objednávky i přes SMS. Přes e-mail se, bohužel, nedá objednat, slouží pouze k dotazům či připomínkám. Nejlepší způsob objednání je však on-line rezervační systém RESERVIO. Je diskrétní a hned zjistíte, zdali je Vámi vybraný termín volný.

Věříme, že budete se službou spokojeni a tento zážitek si budete ještě dlouho pamatovat ... a že se za námi budete rádi vracet.

Těšíme se na Vás.