STUDIO RELAX

Chceme, abyste zapomněli na to, co je venku (stres, spěch, neomalené chování druhých, starosti) a přešli do světa masáže - klidu a vnímání doteků a dechu. Masáž je o přijímání. Můžete si plně vychutnat roli přijímajícího, kdy nedochází k tomu, co se tak často v životě děje, že něco oplácíte.

Masážní studio  se nachází ve vilkové klidné části Ostravě-Svinově. Garantuji diskrétní prostředí. Občerstvení (nealko, espresso, Habánské víno) a sprcha je samozřejmostí. Bezpečné parkování zajištěno. Prosíme parkujte na vyhrazených místech s cedulí naší firmy Relax, nebo na majiteli objektu. Čistota a úroveň je na prvním místě. Používáme jednorázová prostěradla, dezinfekce prádla, masérna je vždy vytírána a povrchově čištěna s dezinfekčním prostředkem. V masérnách jsou vedeny dezinfekční deníky. Používáme BIO olej kokosový, bez vůně. Po každém zákazníkovi nový - čistý. Nabízíme i možnost použití hygienických rukavic.


Vystavujeme platební doklady. Můžete uplatnit Sodexo a Edenred poukazy.

Vyberte si masáž, která vám sedne časově, finančně i popisem. Každou si zamilujete! Pokud se nedovoláte, přijímáme objednávky i přes SMS. Přes e-mail se, bohužel, nedá objednat, slouží pouze k dotazům či připomínkám. Nejlepší způsob objednání je však on-line rezervační systém RESERVIO. Je diskrétní a hned zjistíte, zdali je Vámi vybraný termín volný.

Věříme, že budete se službou spokojeni a tento zážitek si budete ještě dlouho pamatovat... a že se za námi budete rádi vracet.

Těšíme se na Vás.

občerstvení před a po masáži