Kurz erotické masáže v Ostravě

kurz erotické masáže v salonu RELAX
kurz erotické masáže v salonu RELAX

Kurz probíhá individuálně rozpětí 6 - 7 hodin. Podmínka je zajistit modela, který bude s Vámi na kurzu. Můžeme zajistit i my, ale částka kurzu se trochu navýší. V ceně  je zahrnuta i erotická masáž pro Vás, abyste pochopili prožitek z masáže.

Cena 8 000 Kč. Možno zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Zeptejte se sami sebe – kdy jste se naposledy vědomě dotkli svého partnera? Že si sotva vzpomenete? Právě Vám chceme nabídnout nový způsob bytí a otevření svých tělesných smyslů. Erotická extáze není nic zakázaného ani nadstandardního. Měla by se stát neoddělitelnou složkou každodenního života. A my Vám ukážeme, jak na to.

Kurz je vhodný pro ženy i muže, kteří chtějí oživit svůj vztah a poznat něco nového. Doporučujeme obzvláště ženám po porodu, maminkám s malými dětmi a mužům, kteří jsou hodně zaneprázdněni. Naučíme Vás partnera nejen eroticky namasírovat, ale také umět v masáži předat cit, péči, vášeň a blízkost.

Obsah kurzu

  1. Příprava masáže, dechové a meditační techniky
  2. Umění doteku – přehledným a zábavným způsobem
  3. Prožitky a vjemy – práce s horkými žíňkami, peříčky, šátky a kožešinkami
  4. Terapeutické techniky pro uvolnění těla a mysli, masáž hlavy a chodidel
  5. Olejová smyslná masáž celého těla – učíme se pracovat s prsty, dlaněmi, předloktím a masírujeme vlastním tělem
  6. Intimní masáž – cesta k orgasmu, speciální škála hmatů

Překvapte partnera něčím výjimečným, dejte najevo erotický zájem o něj a věřte, že kurz se stane jednou z nejlepších investicí do Vašeho partnerského života...