Energetické terapie v Ostravě

Jedná se o energetické doteky s prvky tantry – probuďte své tělo skrze vědomý dotek. Doporučujeme vyzkoušet tuto službu, před tantrou, je to její předzvěst.

Okuste na vlastní kůži kouzlo jemných dotyků a nechte se unést na vlně dokonalé relaxace a smyslnosti. Ve studiu RELAX potěší vaše tělo šikovné ruce masérek, které prošly kurzy tantrické masáže. Můžete se proto spolehnout, že vás do tajů a kouzel tohoto rituálu zasvětí zkušené odbornice na slovo vzaté.

Tantra, vás naučí prožívat orgasmické stavy v jiné dimenzi, než jste zvyklí. Je to rozvinuté umění doteku, které vás zaplaví vlnami radosti, umožní vám ponořit se do vlastního nitra a pak všechny ukryté emoce uvolnit.

Maximálně relaxačního a uzdravujícího účinku je dosahováno zejména díky tomu, že sestava technik respektuje rozložení energetických vírů - čaker. Tato služba Vám přinese ochutnávku smyslnosti, otevře nové možnosti, nabídne nový pohled na sexualitu. Seznámí Vás s něhou a hýčkáním. Odstraňuje únavu, vnitřní napětí, stres a psychickou vyčerpanost. Budete odcházet nabití energií. Harmonizace probíhá na lehátku s meditační hudbou při svíčkách. Je propracováno celé tělo zezadu i zepředu, vynechávají se pouze intimní partie.  Je jednosměrná, klienti jsou přijímající. Dle vašich přání jsme tuto službu upravily, tak, že i vaše oči zazáří masérka bude ve spodním prádle.