Čakaví

... aneb pokec s masérkou

Uvolněte se v příjemné společnosti naší masérky a dopřejte si čaj, kávu, nebo víno při vzájemné konverzaci. Tato služba je určena ke kombinaci k Vámi vybrané masáži. A nebo samostatně pro ostýchavé klienty... třeba před PRVNÍ návštěvou salonu.

V životě každého se určitě jednou za čas stane, že prostě na masáž nemá náladu, momentální stav mu to neumožňuje, či má prostě chuť strávit příjemnou chvíli s někým, kdo mu bude alespoň chvíli naslouchat. A nebo si jen chce před první masáží omrknout salon a seznámit se s masérkou, která mu ráda zodpoví veškeré dotazy? Můžete to být třeba zrovna Vy...

Pro všechny nesmělé, osamělé, neznalé a hlavně zvědavé jsme si proto nachystali věc nevídanou, ale věříme, že v budoucnu velmi oblíbenou. Čakaví, jak jsme tuto netradiční schůzku nazvali, je půlhodinová nebo hodinová záležitost právě pro ty, kteří potřebují oddych od každodenního chaosu tam venku a rádi by si dali teplý nápoj nebo kvalitní vínko s jednou z našich nádherných masérek v prostředí útulného masážního salonu RELAX.

Nemáte na dnes společnost a chcete si popovídat s krásnou ženou? Po nohách, po kolejích, po kolech... ale vždy k nám do salonu na čakaví.