Tantrické masáže v Ostravě

Malinko o tantře

Je jedno, jak vypadáte, či jací jste. Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, nejde o cestu k cíli, je to dobrodružství a umění přijímat. Odhalit magická zákoutí svého vědomí a schopností. Je to tanec, který každá bytost svou existencí tančí. Je to list papíru, na který básník píše verše. Je to probuzení vlastní radosti a lásky ve všech. Je jako zaťukání na dveře domu, ve kterém žijeme, aniž bychom věděli, kolik má pokojů. Je to překvapení při otevírání dveří každého z nich a spatření, kolik světla do každého pokoje proniká. Je to pohled na vše božské v každém koutě a pocit být zrcadlem, v němž se odráží každé naše bytí.

Slovo tantra znamená tkáň rozvíjející vědomí, k čemuž využívá různé umělecké, vědecké, mystické, jogínské, taneční, dýchací, masážní a duševní techniky. Snaží se člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových útrap, najít sám sebe ve svém niterném já. Je intenzivní, smyslná a též i intimní masáž celého těla, která uvolňuje stres, bloky a napětí. Celá tantrická masáž je ve své podstatě rituálem uctění muže nebo ženy. Něžnými, ale důkladnými doteky rozproudí Vaši vnitřní energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální.

tantrická masérka
tantrická masérka

A malinko o tantrické masáži

Masáž probíhá na podložce, doba návštěvy je 120 min.  Při této masáži doteky neopětujete a není podmíněna ejakulací. Masáž prostaty zatím neprovádíme. Masérka i klient jsou zpočátku masáže v sarongu - šátku, který se odkládá, a Vy a masérka jste nazí. Objednávejte pouze u majitelky studia Ivety. Provádíme i párovou masáž, pro ženu zajišťuji profesionálního maséra s certifikáty, možnost doložení. Na přání i masérku. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny.

Dokud tantrickou masáž nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tato masáž bude přinosem do Vašeho partnerského života.