Tantrické masáže v Ostravě

Malinko o tantře

Je jedno, jak vypadáte, či jací jste. Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, nejde o cestu k cíli, je to dobrodružství a umění přijímat. Odhalit magická zákoutí svého vědomí a schopností. Je to tanec, který každá bytost svou existencí tančí. Je to list papíru, na který básník píše verše. Je to probuzení vlastní radosti a lásky ve všech. Je jako zaťukání na dveře domu, ve kterém žijeme, aniž bychom věděli, kolik má pokojů. Je to překvapení při otevírání dveří každého z nich a spatření, kolik světla do každého pokoje proniká. Je to pohled na vše božské v každém koutě a pocit být zrcadlem, v němž se odráží každé naše bytí.

Je to pohled na vše božské v každém koutě a pocit být zrcadlem, v němž se odráží každé naše bytí. Je rozvinuté umění doteku, který vás zaplaví vlnami radosti , umožní vám ponořit se do vlastního nitra a pak následně všechny své emoce uvolnit.

Slovo tantra znamená tkáň rozvíjející vědomí, k čemuž využívá různé umělecké, vědecké, mystické, jogínské, taneční, dýchací, masážní a duševní techniky. Snaží se člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových útrap, najít sám sebe ve svém niterném já. Je intenzivní, smyslná a též i intimní masáž celého těla, která uvolňuje stres, bloky a napětí. Celá tantrická masáž je ve své podstatě rituálem uctění muže nebo ženy. Něžnými, ale důkladnými doteky rozproudí Vaši vnitřní energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální.

certifikát
certifikát

A malinko o tantrické masáži

Masáž probíhá na masérském lehátku, doba návštěvy je 120 min. Nejprve si s masérkou popovídáte u kávy nebo čaje. Co můžete od masáže očekávat s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzveme k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu - šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se , zvyknout si na dotek masérky a její energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaši jedinečnosti. Masérka Vás vyzve k ulehnuti na lehátko a odkládáte oba  sarong. Pokud se domluvíte, může masérka zůstat v sarongu. Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty.( šátky, peříčka,králičí rukavice ) Olejová masáž, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo masérské hmaty - hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace , hra s napětím atd. Masérka vás vyzve, aby jste se otočili a následuje olejová masáž celého těla včetně intimních partií Yony, nebo Lingamu a dechové techniky. Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Po té následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje s masérkou. U pokročilejších klientů, kteří již umí pracovat s dechem možnost i zažít velký tah, nebo- li vnitřní orgasmus. Masáž prostaty, je možná po domluvě. Tato masáž není podmíněna ejakulací a je jednosměrná. To znamená, že se masérky nedotýkáte. Vy jste přijímající. Je taky varianta, této nádherné masáže bez genitálií, cena je pak samozdřejmě nižšší. Provádíme i párovou masáž, pro ženu zajišťuji profesionálního maséra s certifikáty, možnost doložení. Jak na zdravotní masáže, tak i na celotělovou smyslnou masáž. Na přání i masérku. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny. Objednávejte u vedení a profesionální masérky Ivety.


Dokud tantrickou masáž nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tato masáž bude přinosem do Vašeho partnerského života.