Erotické masáže v Ostravě

erotická masáž
erotická masáž

Erotická masáž je plná vzrušení a erotického napětí. Jedná se o klasickou relaxační masáž okořeněnou erotikou. Masérka je zcela nahá nebo dle Vašich představ může mít na sobě prádlo, punčochy. Při erotické masáži se používá nahřátý masážní olej. Masérka používá techniky jako body to body (tělo na tělo) a k masírování používá celé své tělo včetně prsou a zadečku. Jedná se o erotickou masáž, a proto se masérka věnuje dostatečně dlouhý čas intimním partiím až do konce. Vše umocní zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat ladné křivky masérky. Dle Vašeho přání Vás může doprovodit do sprchy. Trvá 60 min. Doba celé návštěvy 75 minut. 

Masáž penisu s pomůckou

tenga egg


Vychutnejte si masáž penisu a nechte o svou mužskou chloubu pečovat. Při masáži zažijete elektrizující vzrušení a dokonalé uvolnění. Dochází i k prokrvení a tím se zajištuje lepší funkčnost pohlavního orgánu.

Masáž penisu patří k nejoblíbenějším částem erotické masáže. Masérka se při ní pečlivě věnuje vašemu penisu, varlatům a tříslům. Něžné a hravé dotyky šikovných rukou vás přivedou k naprosté blaženosti. Používáme speciální hmaty a tahy, které jste nikdy nezažily. Během masáže, můžete dle Vašeho přání vyzkoušet masážní pomůcku Tenga egg. Je to návlek na penis z  měkké gumy. Vnitřní strana má vroubky, které Vás rozpálí na maximum. Tuhle pomůcku si odnášíte domů, jako dárek ! Délka návštěvy je 45 minut.


Erotická masáž s vířivkou

erotická masáž s vířivkou
erotická masáž s vířivkou

 Tato služba je určena pro náročné klienty. Čeká Vás koupel ve vířivé vaně s masérkou v doprovodu hudby, šampusu a svíček. Již tam dochází k Vašemu prvnímu orgasmu. Můžete se společně s masérkou namydlit, vkládat kousky ovoce navzájem do úst. Po té následuje erotická masáž na posteli s dalším vyvrcholením. Služba probíhá v soukromém bytě, kousek od nové Karolíny, viz. foto. Občerstvení, káva a parkování zajištěno. Délka této služby je 120 minut.