Erotické masáže v Ostravě

erotická masáž
erotická masáž

Erotická masáž je plná vzrušení a erotického napětí. Jedná se o klasickou relaxační masáž okořeněnou erotikou. Masérka je zcela nahá nebo dle Vašich představ může mít na sobě prádlo, punčochy. Při erotické masáži se používá nahřátý masážní olej. Masérka používá techniky jako body to body (tělo na tělo) a k masírování používá celé své tělo včetně prsou a zadečku. Jedná se o erotickou masáž, a proto se masérka věnuje dostatečně dlouhý čas intimním partiím až do konce. Vše umocní zrcadlo, ve kterém můžete pozorovat ladné křivky masérky. Dle Vašeho přání Vás může doprovodit do sprchy. Trvá 60 min. Doba celé návštěvy 75 minut. 

Čtyřruční erotická masáž

se dvěma masérkami - o víkendu lze objednat za akční cenu

erotická masáže se dvěma masérkami
erotická masáže se dvěma masérkami

Erotická masáž se dvěma masérkami. Nechte se rozmazlovat od dvou masérek najednou, buďte odvážní a prožijte něco výjimečného! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho, záda, šíji, ramena a intimní partie. Kombinací více masážních technik je erotická atmosféra umocněna ještě silnějším účinkem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost dopřejete si dvojitou dávku erotiky a žhavých doteků. Zaručujeme luxusní zážitek. Masáž trvá 60 minut, doba celé návštěvy 75 minut.

Erotická masáž s vířivkou

Již brzy!

erotická masáž s vířivkou
erotická masáž s vířivkou

Připravujeme pro Vás! Tato služba je určena pro náročné klienty. Čeká Vás koupel ve vířivé vaně s masérkou v doprovodu hudby, šampusu a svíček. Již tam dochází k Vašemu prvnímu orgasmu. Můžete se společně s masérkou namydlit, vkládat kousky ovoce navzájem do úst. Po té následuje erotická masáž na posteli s dalším vyvrcholením. Služba probíhá v soukromém bytě, kousek od nové Karolíny, viz. foto. Občerstvení, káva a parkování zajištěno. Délka této služby je 110 minut.